Проведення «Олімпійського літнього Квесту» стало вже гарною щорічною традицією для юних спортсменів – борців з греко-римської боротьби спортивного клубу «Золотий Лев».  Цього року захід пройшов на березі Чорного моря в  селі Курортне (Одеської області) також за підтримки  ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області». На «Квест» до юних спортсменів завітав майстер спорту України з греко-римської боротьби та тренер Ілля Бугаєв.

     Спортсмени долали дистанцію в 10 км та, не зважаючи на сонце, вітер, піщаний берег, впевнено йшли до перемоги.

     Бодрий настрій та щирі емоції вирували, коли юні вихованці спортивного клубу досягли цілі. Спостерігали за спортсменами та вболівали їхні батьки, які помітили, як кожен з учасників намагався перемогти в першу чергу себе. «Переможеш себе – переможеш всіх» – це не просто слова. Це основа росту кожного спортсмена і особистості, адже основним завданням Олімпійського комітету – є виховання гідних людей, які прагнуть бути сильними та здоровими.

     Переможці «Олімпійського квесту» Микола Галанський, Давид Бар’янов та Богдан Бугаєв отримали кубки та подарунки від регіонального відділення НОК України.

 

                                                                                            Лана Свєтлова

SHARE