19 червня на міському стадіоні Хмільника провели Олімпійський день. Захід пройшов за підтримки відділення НОК України у Вінницькій області. На нього були запрошені дворазовий призер Олімпіад (із плавання) Павло Хникін, призер чемпіонату Європи (із естафетного бігу), дворазовий учасник Олімпійських ігор Михайло Книш та представники місцевої влади.

   На урочистому відкритті підняли прапор України, виконали патріотичну пісню, пролунав й гімн Олімпійського комітету. Павло Хникін привітав присутніх зі спортивним святом. Всім учасникам було вручено олімпійську атрибутику і сувеніри: футболки, зошити, значки, ручки, брошури.

   В загальному забігу по колу стадіону взяли участь півтисячі спортсменів, переважно юних.

   – Це були учні садочків і шкіл, вихованці ДЮСШ, вчителі фізичного виховання, тренери. Проводилися й окремі перегони на різні дистанції, залежно від віку учасників, – сказав начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради міста Хмільника Віталій Пачевський.

   Зацікавила глядачів емоційна естафета 4 по 100 метрів за участі юнацьких команд. Спортсменам-інтелектуалам запропонували взяти участь у баталіях із шахів і шашок, іншим – у армрестлінгу і футболу. Всі присутні могли потренуватися на сучасному тренажерному майданчику.

   Павло Хникін і Михайло Книш провели олімпійську вікторину, а також лотерею (по номерам учасників забігу) із цінними призами. Можна було виграти вісім футбольних м’ячів і стільки ж різноманітних інших призів!

SHARE