31 травня у м. Козятин відбулись міськрайонні заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Міжнародного Олімпійського дня, в яких взяли участь вихованці дошкільних навчальних закладів міста, учні 23 шкіл району та міста, Козятинського училища, вихованці громадського товариства батьків інвалідів “ДОМ”, відділення «Інваспорту» та дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

   На чолі колони учасників заходу, яка пройшла вулицями Козятина до стадіону “Локомотив”, спортсмени несли Прапор України та Олімпійський прапор. Смолоскип, як символ Олімпійського руху, у руках ветерана спорту Леоніда Трончука.

   До учасників заходу звернулись очільники міської та районної влади, керівники освітянських закладів та ветеран спорту, ініціатор турніру з футболу «Кубок юних олімпійців» Ігор Григорович Кусь.

   Ветеранам спорту вручені пам’ятні сувеніри.

   До програми заходів був включений «Олімпійський пробіг», змагання з волейболу пляжного та турніру з футболу «Кубок юних олімпійців».

   Учасникам «Олімпійського пробігу» вручено грамоти, переможцям – медалі.
6 команд взяли участь у районних змаганнях із волейболу пляжного. В них перемогли вихованці Віктора Загороднюка – Б. Поліщук і Р. Гайдучок.

   У фінальних змаганнях з футболу «Кубок юних олімпійців» змагались 18 юнацьких та 6 дівочих команд. Переможцям та призерам турніру від сектору молоді та спорту райдержадміністрації вручено кубки та грамоти, а кращі гравці отримали статуетки за перемогу в номінації «Кращий гравець команди».

   Першість серед дівочих команд здобули футболістки Дубовомахаринецького ЗНВК, на другому місці – Широкогребельської школи, на третьому – Глуховецької.

   Серед команд молодшої групи тріумфували учні Глуховецької школи, друге місце у Переможнянського ЗНВК, третє місце посіли футболісти Вернигородоцького ЗНВК.
У середній групі учасників на найвищу сходинку п’єдесталу піднялись футболісти Глуховецької школи, срібло у футболістів Вернигородоцького ЗНВК, бронза – Переможнянського ЗНВК.

   У цікавій боротьбі проходили змагання у старшій групі. Перемогу здобули учні Йосипівського ЗНВК, друге місце у футболістів Глуховецької школи, на третьому –Широкогребельської СЗШ.

SHARE