В неділю, 26 червня, в райцентрі Крижопіль Вінницької області масштабно відзначили Олімпійський день. Спортивне свято відбулося за підтримки місцевої влади, спортуправління ОДА і відділення НОК України Вінницької області. В ньому взяли участь близько 550 учасників, які представляли 20 територіальних громад району.

Від міського меморіалу з Вічним вогнем спортсмени символічно пронесли олімпійський вогонь до центрального стадіону «Колос» Крижополю.

– Після райцентру аналогічні естафети олімпійського вогню, присвяченого Олімпійському дню, проходитимуть по черзі в Городківці, Тернівці та інших найбільших територіальних громадах району, – розповів начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Крижопільської РДА Олександр Шиндрик.

На стадіоні «Колос» відбулися змагання з міні-футболу, волейболу (серед жінок і чоловіків), перетягування линви, гирьового спорту, шахів, легкоатлетичного кросу. Під час урочистого відкриття Олімпійського дня спортсменів привітали голова РДА Валентин Панчук, голова райради Петро Тамбовцев, заступник начальника спортуправління Вінницької ОДА Олександр Олійник і голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін.

Олександр Олійник нагородив кількох шанованих ветеранів спорту району і очільників місцевої влади. Павло Хникін подарував від відділення НОКУ комплект м’ячів, сувенірну продукцію, сертифікати учасників Олімпійського дня. А також – Олімпійський прапор, який майорітиме в Крижополі під час відкриття Олімпійських ігор в Ріо-2016.

– На свято Олімпійського дня прийшло повболівати чимало мешканців селища міського типу. Сподобалися й показові виступи художньої самодіяльності. Організатори також подбали про те, щоб безкоштовно пригостити численних глядачів і спортсменів – кашею і смачною юшкою, – сказав Павло Хникін.

_DSC0024 _DSC0035 _DSC0039 _DSC0050 _DSC0066 _DSC0079 _DSC0096 46b71da8-4e16-4613-aeda-55e3b451fa94

SHARE