Олімпійські дні тривають на Вінниччині. І чергове спортивне свято для мешканців обласного центру провели на стадіоні Центрального парку і відпочинку. Його організувало відділення НОК України у Вінницькій області.

     В змаганнях взяли участь шахісти із МДЮСШ № 6, легкоатлети із МДЮСШ № 1, черлідери і американські футболісти із клубу «Вінницькі вовки».

    –  Я ніколи не брала участі в змаганнях із легкої атлетики, тому було цікаво спробувати. Під час Олімпійського дня виявилося дуже весело. Під час війни переважно сидиш вдома, бо батьки переживають. Тому рухова активність – це класно, хоча проти легкоатлетів змагатися досить складно,  –  розповіла 12-річна черлідер Софія Кондаурова.

     Вів спортивний захід Вадим Адамчук – майстер спорту із легкої атлетики, член збірної України  учасник Юнацької олімпіади та стипендіат регіонального відділення. Йому допомагав тренер з футболу із Могилева-Подільського Микита Науменко, який приїхав спеціально на Олімпійський день.

     Юнаки і дівчата різного віку символічно пробігли одне коло стадіоном, взяли участь у цікавих різнопланових естафетах і вікторині серед знавців олімпійського спорту. Завершили свято спорту спринтерськими забігами на 30 метрів, де визначали абсолютних переможців (з урахуванням вікових категорій). Учасники Олімпійського дня отримали у подарунок футболки, фляги і сувеніри відділення НОК України у Вінницькій області.

     Серед переможців забігів виявилася 11-річна легкоатлетка Поліна Мелківська. Дівчина не очікувала, що стане переможницею, адже серед конкуренток були представниці інших видів спорту.

     Також чемпіоном цього разу став 15-річний стрибун у висоту Максим Карпінський.

    – Цікаво було спробувати свої сили в естафетах, адже на наших тренуваннях таких змагань немає. Що стосується Вадима Адамчука, то він нерідко тренується разом із нами, тому ми добре знаємо рівень його майстерності, –  сказав Максим Карпінський.

Михайло Шафір

SHARE