Справжнім сюрпризом став Всеукраїнський флешмоб «Олімпійська зарядка», яку об 11:00 виконувалась у кожному куточку України і Вінниця не виключення.

     Авторкою та головною тренеркою «Олімпійської зарядки» стала бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики Анна Різатдінова. Автором пісні та безпосереднім учасником всеукраїнської Зарядки – лідер гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні Тарас Тополя.

     Ведучою вінницької зарядки стала Олена Колесниченко  –  фіналістка Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, срібна призерка ІІ Юнацьких Олімпійських ігор, МСМК з легкої атлетики. А разом з нею показували вправи: Павло Хникін – срібний призер Олімпійських ігор в Барселоні, учасник чотирьох Олімпіад, ЗМС з плавання,  Світлана Теренчук – дизайнерка одягу та власниця бренду «TERENCHUK Fasion», Сергій Краєвський – голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, заслужений тренер України з боксу, Світлана Хникіна – чемпіонка та рекордсменка України, МС з плавання, “Краса Країни Вінниця-2020” та Андрій Ковенко – учасник Олімпійських ігор у Пекині, МСМК з лекої атлетики.

     Заряджалися спортом на площі Незалежності разом з відомими особистостями діти та починаючі спортсмени, тим самим готуючись ще до однієї знакової події цього літа – старту Олімпійських ігор в Токіо, які розпочнуться 23 липня 2021 року.

     «Це був дуже несподіваний та цікавий досвід! І велика честь для мене бути разом на одному майданчику з Олімпійськими призерами. Дійсно приємно, що проводяться такі заходи, які надихають молодь та популяризують здоровий спосіб життя. Я трохи хвилювалась, але старанно готувалась до «Олімпійської зарядки»  і, в результаті, отримала велике задоволення, щиро зарядилася гарним настроєм та позитивом», – прокоментувала свою участь відома дизайнера Світлана Теренчук.

 

                                                                                                   Лана Свєтлова

SHARE