Вінницька обласна організація ВФТС «КОЛОС» за підтримки відділення НОК України  Вінницької області ініціювала захід для дітей з нагоди проведення Всеукраїнського Олімпійського дня, присвячений створенню Міжнародного олімпійського комітету. Почесними гостями цього заходу стали олімпійці  Павло Хникін, Сергій Чернявський, Петро Сарафинюк, Тетяна Джабраїлова та Руслан Єрьоменко, які поділились історіями свого успіху, а також керівництво та представники товариства «Колос». Серед слухачів були вихованці ОДЮСШ «Колос» та ОСДЮШОР з легкої атлетики.

     – Олімпійці – це гордість кожної країни! На Вінниччині теж є ким пишатись. – привітав учасників «круглого столу» голова ВТО ВФТС «КОЛОС» Сергій Татусяк. – Олімпійський рух важливий для кожного спортсмена! Бажаю олімпійцям та усім присутнім кращої долі для кожної родини, щоб кожний був здоровий і жив в достатку та мирі! Добра вам та оптимізму!

     – Дякую, що ініціювали та запросили олімпійців на таку приємну та важливу зустріч. Такого роду заходи зараз проходять по всім районам та містам Україні. Запрошую взяти участь і в нашій олімпійській вікторині». привітався Павло Хникін – заслужений майстер спорту з плавання, двократний срібний призер Олімпійських ігор 1992 року в Барселоні, чотириразовий учасник Олімпійських ігор (1992,1996,2000,2004 років). –  Коли я був звичайним хлопцем, як ви, я поставив спочатку собі ціль служити в спортроті і став робити додаткові фізичні вправи вдома самостійно, тому, на здивування і друзів, і тренерів, почав показувати гарні результати. А згодом вже став призером чемпіонату СРСР. Тому завжди робіть трохи більше, ніж інші і ви обов’язково досягнете успіху.

       Сергій Чернявський – велогонщик, срібний призер Олімпійських ігор 2000 року у Сіднеї, начальник управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА – розказав про свою участь в Олімпійських іграх та чемпіонаті світу, а також зауважив:  «Я був днями в Міністерстві спорту. Отримав трохи неоптимістичну звістку, що в цьому році українськими атлетами отримана найменша кількість ліцензій за всю історію нашої незалежної держави. Проте я впевнений, що Україна чекає на вас та на ваші перемоги, шановні діти!»

     Тетяна Джабраїлова майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор в 1988 року в Сеулі з марафонського бігу розказала про те, що розпочала свою спортивну кар’єру в 20 років, про свій виступ на Олімпіпаді, де вона посіла 4 місце, випередивши фавориток по команді та побажала ніколи не здаватись, та завжди мати бажання займатись спортом.

     Петро Сарафинюк майстер спорту міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор 1996 року в м. Аталанта з марафонського бігу поділився, як долею випадку він потрапив до збірної та поставив собі за ціль, як мінімум, стати учасником олімпійських ігор. І як спорт допомагає йому досягати поставлених цілей в щоденному житті.

     Руслан Єрьоменко, учасник Олімпійських ігор в Пекіні (2008), теж поділився як з переломом руки він вирішив пройти відбір на Олімпійські ігри та через біль подолати прохідну висоту, та побажав спортсменам завжди боротися до кінця та йти впевненно до своєї мети.

     Наприкінці заходу, усі учасники отримали сувенірні магніти та браслети з олімпійською символікою, а почесні гості футболки та пам’ятні подарунки від відділення НОК України у Вінницькій області.

 

                                                                                                     Лана Свєтлова

SHARE