Сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так і у духовній культурі суспільства. Він є незамінним засобом фізичного виховання і його цінність визначається стимулюючим впливом на життя молодого покоління. Відповідно до пріоритетного спрямування фізкультурно – оздоровчої роботи в ЗДО № 5 «Берізка» не могли обійти стороною таку важливу міжнародну спортивну подію як Олімпіада в Токіо.

     Творчі педагоги ЗДО, а саме інструктор з фізичної культури  Микола Гутій  та вихователь Лариса Король створили проект «Україна – Токіо», де протягом року вивчали інформацію про Олімпійські ігри, види спорту, наших визначних спортсменів, які брали участь в попередніх Олімпіадах.

     Діти мали змогу малювали та ознайомитись з олімпійськими символами та талісманами, історією олімпійського руху, про що  так цікаво і захопливо розповідав  інструктор з фізкультури, майстер спорту України з ушу Микола Гутій (в той же час він є членом національної збірної України), а розвивала, закріплювала та інтегрувала в різні види діяльності олімпійську тему – вихователь Лариса  Король.

     В заході взяли участь 95 вихованців садочку, для яких були створені всі умови, щоб їм було цікаво, і вони мали змогу збагатити свій досвід.

     Також діти продемонстрували свої знання, читаючи «Оду спорту» П’єра де Кубертена як батькам, педагогам, так і друзям. Всі вони з нетерпінням чекають початку великого спортивного свята, будуть вболівати саме за своїх спортсменів, а спільний перегляд з батьками спортивних змагань та подій дасть можливість залучити дітей до спортивних гуртків або секцій.

 

                                                                                                 Лана Свєтлова

SHARE