На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 30 травня 2016 року № 388 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей, Вінницької області влітку 2016 року» управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та обласним відділенням НОК України в рамках Всеукраїнських заходів «Олімпійське літо» з червня по серпень успішно проведені фізкультурно-спортивні заходи «Олімпійське літо» в дитячих оздоровчих закладах області.

В червні заходи «Олімпійське літо» були проведені в 15 пришкільних таборах м. Вінниці. Програма  спортивно-розважальних заходів була різноманітною та цікавою: командні змагання з флорболу, рухливі естафети, індивідуальні змагання з дартсу та кидання фрізбі (літаючі тарілки).

В липні – серпні були проведенні спортивно-розважальні заходи в стаціонарних таборах Вінниччині: «Маяк» с. Селище Тиврівського району, «Ювілейний» с. Степашки Гайсинського району, «Подільський Артек» с. Заозерне Тульчинського району, «Казкова долина» с. Городище Літинського району та в «Літньому наметовому сімейному кемпінгу психологічного розвитку для учасників АТО та їх родин» с. Рибаче Літинського району.

Команди загонів молодших дітей змагались у різних естафетах, настільному тенісі, флорболі, дартсі та перетягуванню канату. Діти старших загонів змагались в піонерболі, футболі та туристській естафеті. В туристську естафету входили змагання: переправа по купинах, складання рюкзака, переправа по паралельним канатам через яр та перегони на катамаранах.

Переможці, призери та активні вболівальники були нагороджені грамотами та призами. Всього у заходах взяли участь більше 3 тис. дітей.

Також в стаціонарних таборах були проведені «Школи плавання» для початкового навчання плаванню молодших дітей.

dscn5502 dscn5572 dscn5699 dscn5801 dscn5872 dscn6523 dscn6593 dscn6622 dscn6631 dscn6644

SHARE