Нещодавно, в КЗ «Оздоровчий табір «Фортуна» с.Митків, Барського району Вінницької області було проведено обласний фізкультурно оздоровчий захід для дітей в літній канікулярний період за місцем проживання, у місцях відпочинку населення та оздоровчих таборах «Олімпійське літо».

До дітей завітали срібні призери Олімпійстких ігор Павло Хникін, Сергій Чернявський.

Також на заході були присутні: Голова Барської РДА Володимир Саволюк, голова міста Бар Артур Цицюрський, директор Барської РДЮСШ Олег Голодюкя та Валерій Погребняк, який є Президентом Федерації лижного спорту Вінницької області. Організатором заходу виступив директор « Оздоровчого табору «Фортуна» – Микола Бабич.

У заході взяло участь більше двох сотень дітей відпочиваючих у таборі, це спортсмени з Барського району, м.Тернопіль та м. Хмельницький. «Олімпійське літо» провели за гарної сонячної погоди. В усіх присутніх був гарний настрій. Проявити себе та повправлятися з м’ячем могли не тільки діти, а також і керманичі спортивної галузі Вінниччини.

Було організовано естафету Олімпійського вогню безліч спортивних локацій та запальний виступ танцювального колективу. Керівництво району та області познайомились з матеріально технічною базою КЗ «Оздоровчий табір «Фортуна» с.Митків, та обговорили можливість використовувати цей табір, як спортивний. На згадку про зустріч олімпійці подарували табору комплект м’ячів.

Захід виявився надзвичайно видовищним спортивним та теплим.

Частинкою «Олімпійське літо» стали усі без виключення!

SHARE