У Вінницькій школі №27 олімпійську розминку «Do like Olympians» («Роби, як олімпійці») провела Олена Колесниченко – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, півфіналістка Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро з бігу на 400 метрів з бар’єрами, бронзова призерка Літньої Універсіади 2017 року, бронзова призерка Командного Чемпіонату Європи 2017 року, бронзова призерка І Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року.

     На початку заходу голова регіонального відділення та двічі срібний призер Олімпійських ігор в Барселоні Павло Хникін привітав учасників та надав мотиваційні поради, після чого Олена Колесниченко провела олімпійську зарядку просто неба. Вона показувала дітям 15-хвилинний комплекс вправ, що є авторською професійною розминкою спортсменки. Вінничанка використовувала її на тренуваннях і навіть перед виступом на Олімпіаді.

   – Сенс цих вправ у розігріві м’язів перед основною тренувальною роботою. Це різні види стрибків на місці, розтягування тощо. Таку розминку я рекомендую не лише дітям, але й дорослим. Вона приводить тіло в порядок і дає тонус на весь день, – поділилась Олена Колесниченко.

     Найактивніші учасники заходу отримали від відділення НОК України подарунки та сувеніри, а також футболки із тематичним написом.

     У Вінницькій школі №27 спорту приділяють значну увагу. Тут нещодавно оновили спортивний стадіон, є діючий олімпійський музей та оновлено олімпійський куточок, а в цьогорічному обласному фінальному конкурсі «Олімпійське лелеченя» збірна команда школи посіла 3 місце.

 

                                                                                             Лана Свєтлова

SHARE