До спорту дітей варто залучати змалечку. А зразком для наслідування для них мають стати славетні чемпіони. Зважаючи на це, провести зарядку «Do like Olympians» («Роби, як олімпійці») Вінницької школи № 10 були запрошені відомі вінницькі легкоатлети – учасники Олімпійських ігор. Це Михайло Книш (спринт) і Олена Колесниченко (біг з перешкодами). Захід пройшов у рамках Європейського тижня спорту і Олімпійського тижня. Він відбувся за підтримки відділення НОК України Вінницької області.

   Дітлахи повторювали нескладні вправи за олімпійцями – підстрибували, присідали, вигукували за спортсменами. Словом, їм було цікаво і весело.

   – Дуже важливо, щоб діти знайомилися із відомими спортсменами, які агітують за здоровий спосіб життя. Таку діяльність необхідно серйозно популяризувати. І бажано, щоб з малих років малечі показували, що спорт – це потрібно, весело і цікаво, – прокоментувала Олена Колесниченко.

   – Ми залюбки приєдналися до акції «Do like Olimpians», яка одночасно відбувається по всьому світі. Прагнемо не лише показати дітям фізичні вправи, але й і розказати про Великий спорт і Олімпійські ігри.

   Окрім зарядки, спортсмени провели Олімпійську вікторину. Першачки отримали олімпійські сувеніри від НОК України.

   – Ми намагаємося підтримувати у школі різні види спорту і фізичної активності. На базі нашого навчального закладу працюють гуртки боксу, баскетболу і волейболу, – повідомив керівник кафедри фізичного виховання школи №10 Вадим Даніловський. Також з нагоди Олімпійського тижня у школі була облаштована виставка дитячих малюнків на спортивну тематику.

SHARE