В Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків 1998-1999 р.н. На дистанції 100 метрів вольним стилем (з результатом 52,43 сек.) переміг 16-річний майстер спорту з Вінниці Олексій Хникін. Він впевнено випередив свого основного конкурента Олександра Мороза (Дніпродзержинськ), якому раніше постійно програвав. Олексій Хникін вперше став чемпіоном країни, хоча раніше юнак неодноразово був призером всеукраїнських змагань.

– З Олександром Морозом я змагаюся вже чотири роки, але вперше вдалося його випередити. Після фінішу конкурент сказав, що був не в формі і до наступного змагання зможе краще підготуватися і спробує взяти реванш. Але і я не збираюся гаяти час. Багато тренуюся – 6 разів на тиждень, щодня по 2,5 години. Окрім суто плавальної техніки, займаюся вправами на силу, гнучкість, реакцію тощо. Причому в першу чергу готуюся не до чергової дуелі з Олександром Морозом, а до чоловічого чемпіонату України, який відбудеться у грудні, – розповів Олексій Хникін.

Олексій Хникін є сином чотириразового учасника Олімпіад і дворазового срібного олімпійського призера Павла Хникіна. У Олексія одразу два тренери – батько і ветеран спорту Анатолій Корчинський.

– В Харкові Олексій проплив на секунду швидше за норматив майстра спорту. Син останнім часом впевнено прогресує. Успішно йому вдається і стартовий відрізок запливів. На чемпіонаті України він одразу вийшов уперед і спромігся втримати своє лідерство, – сказав Павло Хникін.

nocvn5833sm

На фото: Павло Хникін зі своїми синами Віктором (праворуч) і Олексієм