В місті Аль-Аін в Об’єднаних Арабських Еміратах завершується Кубок світу зі стрільби кульової серед паралімпійців, який зібрав близько 120 спортсменів з 24 країн світу, та проводиться за безпрецедентних заходів безпеки, що включають не тільки проживання команд окремо одна від одної на території закритого готельного комплексу, з неможливістю сполучення з зовнішнім світом (окрім як виїзду на тренування та змагання), але й  ПЛР тестування кожні 48 годин перебування в ОАЕ та заходи із запобігання поширенню COVID-19 на стрільбищі.

     В перший день змагань вінничанин Олексій Денисюк задав вдалий старт українській збірній, здобувши золоту нагороду в індивідуальній вправі Р3 (стрільба з малокаліберного пістолета на 25 метрів). Також Олексій посів 4 місце в вправі Р4 (змішана (вільна) стрільба з пістолета на 50 метрів) та 6 місце у Р1 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів).

     До речі, наш спортсмен на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро в 2016 році був бронзовим призером в стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів та вже має ліцензію на літні Паралімпійські ігри в Токіо-2020.

SHARE