Виконкомом ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» було визначено кращим спортсменом грудня Олександра Ярового.

Він виграв Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів, що завершився у місті Софії (Болгарія) 2 грудня 2020 року. Вінничанин переміг у своїй ваговій категорії 60 кілограмів.

Олександру Яровому шістнадцять років і він займається боксом з самого дитинства (семи років). Вінничанин тренується у дитячо-юнацькій спортивній школі «Вінниця». Його тренером є Майстер спорту України з боксу Денис Осадчук.

Право потрапити на Чемпіонат Європи вінничанин завоював на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів, який пройшов у місяці жовтні у Запоріжжі. Турнір тривав п’ять днів і в ньому взяли участь близько 200 юних боксерів з різних регіонів України.

Готувалися до турніру у Софії на навчально-тренувальних зборах у місті Ворохті (Івано-Франківська область) у листопаді.

У Чемпіонаті Європи взяли участь спортсмени з 19 країн Європи, Азії та Африки. Вінничанин на цьому турнірі виступав під керівництвом головного тренера збірної Вінницької області, відомого у нашому регіоні наставника – Романа Вакалюка.

Золота медаль Олександра Ярового стала однієї з двадцяти нагород, завойованих нашими спортсменами на цьому турнірі. Загалом українці здобули 5 золотих, 4 срібні та 11 бронзових медалей, що дозволило нашій команді піднятися на 2 місце у загальному заліку. Україна дещо поступилася за кількістю набраних очок збірній Росії.

Цей Чемпіонат Європи став одним із найуспішніших в історії нашої країни. Того року на цьому форумі , що проходив у Румунії, наші боксери здобули 13 медалей, з яких 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових.

Олександр Яровий отримає від ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» грошову премію та право боротися за звання кращого спортсмена 2020 року у Вінницькій області. Голосування проходитиме у режимі онлайн протягом січня 2021 року.