Виконкомом ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» було визначено кращого спортсмена місяця лютого. Ним став багаторазовий чемпіон та призер Міжнародних змагань, чемпіонатів України, член Національної збірної команди України зі стрільби кульової, Заслужений майстер спорту України Олег Царьков.

   На чемпіонаті Європи, який проходив у місті Вроцлаві (Польща) протягом 22.02 – 02.03 він виборов срібну медаль в особистому заліку у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Це і стало поштовхом для вручення йому нагороди «Кращого спортсмена місяця».

   Головним тренером Олега є Президент Федерації стрільби кульової Вінницької області Віктор Щерба. Спортсмен представляє нашу область на Всеукраїнських змаганнях. З 2017 року він входить до складу Національної збірної команди України, яку представляє на Міжнародних змаганнях.

   На юніорському рівні Олег Царьков двічі ставав бронзовим призером чемпіонату Європи в командному заліку, у 2005 та 2006 роках. У 2008 році у командному заліку Олег став чемпіоном Європи.

   У 2014 році на чемпіонаті Європи, який проходив у Москві (Росія) йому підкорилося одне з найважливіших досягнень у кар’єрі. Він виборов «золото» у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів, при цьому встановив рекорд Європи.

   На І Європейських іграх в Баку (Азербайджан) у 2015 Олег Царьков посів четверте місце. Того ж року на етапі Кубка Світу, що проходив у Мюнхені (Німеччина) виборов бронзову медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки, а також посів другу сходинку у фіналі Кубка Світу зі стрільби кульової.

   Олег є учасником Олімпійських ігор 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро (Бразилія), на яких посів 8 місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.

   У 2017 році на чемпіонаті Європи у Мариборі (Словенія) Олег виборов срібну нагороду у стрільбі з пневматичної гвинтівки, а у 2018 на черговому чемпіонаті Європи (Дьєр, Угорщина) став третім у вправі МІКСТ.

   Олег здобув Олімпійську ліцензію на участь в Олімпійських іграх 2020 року в Токіо, посівши 5 місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки на Кубку Світу в 2019 році у місті Мюнхені (Німеччина).

   Бажаємо Олегу подальших спортивних здобутків!

SHARE