Чемпіонат України з хокею на траві у сезоні 2015/2016 років виграла вінницька команда «Олімпія-Колос-Секвойя-Школа вищої спортивної майстерності-Центр олімпійської підготовки» («ОКС- ШВСМ-ЦОП»). Нагадаємо, вона в минулому році поступилася цим званням іншій команді міста над Бугом «ШВСМ-Олімпія-Педуніверситет».

Команда Павла Мазура лідирувала протягом всього сезону. Перед фінальним туром випереджала бердичівців на 9 очок, збірну Черкаської області на 12, а вінницьку «ШВСМ-Олімпію» – на 13. Тобто боротьба точилася фактично лише за срібні та бронзові медалі. Дива не сталося. Команда Павла Мазура завершила останній тур розгромними перемогами: 19:3, 13:1 і у останній грі 12:5 проти збірної Черкащини, яка посіла 3-е місце. «Срібло» здобула команда «ЖДУ- БКПЕП-Старт» (Бердичівський район, Житомирська область). Наступні місця серед восьми учасників зайняли вінницькі команди: «ШВСМ-Олімпія-Педуніверситет» (вона у передостанньому турі здолала нового чемпіона)  і юнацька «ОСДЮШОР-Олімпія».

За підсумками чемпіонату України визначили кращих гравців змагань. Ними стали хокеїсти «ОКС-ШВСМ-ЦОП». Кращий бомбардир – капітан цього  клубу Дмитро Кошеленко (66 забитих голів), воротар – Єгор Самойленко, захисник – Олександр Дяченко.

– Цей чемпіонат ми відіграли дуже відповідально. Адже прагнули повернути собі звання чемпіона України, не відкладаючи це на довгі роки, – прокоментував головний тренер команди «ОКС-ШВСМ-ЦОП» Павло Мазур. – Я задоволений також тим, що молоді гравці, які увійшли до складу замість досвідчених (ті поїхали заробляти у закордонних командах), зіграли «на всі 100 %» і спромоглися за сезон вийти за майстерністю на рівень майстрів. Отже, перспектива у нашої команди є.

5. ОКС -ШВСМ- ЦОП. 2016. 78554 IMG_9742 IMG_9744 IMG_9745 IMG_9757 IMG_9765 IMG_9770 Андрій Кошеленко (справа) кращий бомбардир Андрій Кошеленко (справа) Кращі захисник і кращий воротар  Олександр Дяченко та Єгор Самойленко ОКС -ШВСМ- ЦОП. 2016. Урочисте нагородження

SHARE