629 січня

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2003 року народження та молодше відбувся у місті Суми 26 – 29 січня. Учасниками змагань стали 701 спортсмен із 25 регіонів України. Вінницька область на цих змаганнях піднялася на 7 місце у командному заліку. В особистому заліку Валентина Щаслива (МДЮСШ м. Жмеринка)стала чемпіонкою у забізі на 2000 метрів. Другу сходинку у цьому забізі посіла Світлана Щаслива (МДЮСШ м. Жмеринка). Артем Кахно із Немирова завоював срібну нагороду у дисципліні «Біг 200 метрів». У семибортсві Ігор Адамчук (ВСДЮСШОР) посів друге місце. Бронзові медалі завоювали Владислав Хоменський (представник МДЮСШ №1) – забіг на 800 метрів, Світлана Щаслива (м. Жмеринка)  забіг на 3000 метрів, Роман Войтюк (МДЮСШ №1) –  забіг на 1500 метрів, Павло Козловський (ВСДЮСШОР) – стрибки у висоту. В естафеті «100+200+300+400» наші спортсмени, Владислав Кузняк (ВСДЮСШОР), Артем Кахно (м. Немирів), Роман войтюк (МДЮСШ №1) та Владислав Хоменський (МДЮСШ№1) завоювали бронзові нагороди.

31 січня – 1 лютого

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні та командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні відбулися у місті Суми 31 січня – 1 лютого. У змаганнях взяли участь 409 спортсменів із 25 регіонів України.

В особистому заліку Вадим Адамчук (ШВСМ) посів перше місце у змаганнях із семиборства. У дисципліні «Біг 3000 метрів» Андрій Краковецький (МДЮСШ №1) завоював срібну медаль. На друге місце також піднявся Олександр Вуйко (ВСДЮСШОР з легкої атлетики). Він став срібним призером у забізі на 1500 метрів.

В підсумку, у командному заліку Вінницька область посіла 3 місце у чемпіонаті Ураїни з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні та 9 місце у чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні.

3 – 4 лютого

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів відбувся у місті Суми 3 – 4 лютого. У змаганнях взяли участь 453 спортсмени із 25 регіонів України. В особистому заліку наші спортсмени посіли такі місця: Олена Жмур (ВСДЮСШОР) стала чемпіонкою у дисципліні «Стрибки у висоту», Валентина Щаслива (МДЮСШ м. Жмеринка) завоювала бронзову нагороду в забізі на 2000 метрів, у змаганнях зі штовхання ядра на третю сходинку піднялася Валентина подоляк (ВСДЮСШОР). У командному заліку Вінницька область посіла 12 місце.

«Підготовку до чемпіонату України здійснували планомірно. Спортсмени займалися у своїх містах та брали участь в обласних змаганнях, на яких і забезпечили собі потрапляння до складу збірної команди області для участі у чемпіонаті України. Наша спортсменка Олена Жмур, яка стала переможницею на цих змаганнях у дисципліні «Стрибки у висоту», відібралася до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів, який пройде у місті Стамбулі (Туреччина) з 8 по 10 лютого», –  говорить Президент Федерації легкої атлетики Вінницької області Олена Бех.