Цей рік не став винятком. Понад 300 робіт від 60 авторів з 21 регіону України надіслали свої світлини у трьох номінаціях: фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти (до 16 років).

Тож експертному журі Національного олімпійського комітету України у складі голови Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олега Волкова, відомих спортивних фотографів та олімпійців було над чим попрацювати.

За підсумками детального розгляду робіт та обговорення переможцями та призерами IХ Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії визначені:

 

Фотографи-професіонали:

1 місце – Олександр Осіпов (Харків)

2 місце – Владислав Кравчук (Тернопіль)

3 місце – Енріко делле Валле (Італія)

 

Фотографи-аматори:

1 місце – Андрій Гоменюк (Чернівці)

2 місце – Віктор Флентін (Хмельницький)

3 місце – Аліна Дембіцька (Житомир)

 

Діти (до 16 років):

1 місце – Аліка Бушуєва (13 років, років, Чернігів)

2 місце – Анастасія Мартьянова (12 років, Хмельницький)

3 місце – Юрій Мазурашу (14 років, Чернівці)

 

З роботами, які визначені найкращими, можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України або за посиланням http://noc-ukr.org/photogalleries/peremozhci_ta_prizeri_fotokonkursu_2015

Нагородження найкращих спортивних фоторобіт-2015 відбудеться у січні 2016-го. Про час та дату нагородження буде повідомлено пізніше. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

Вітаємо всіх переможців й призерів IХ Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії та дякуємо учасника за їх активну участь.

Чекаємо нової зустрічі з вашими спортивним миттєвостями на ювілейному фотоконкурсі!

З сайту НОК  України