У Шаргороді на міському стадіоні «Колос» відбувся відкритий обласний турнір серед дівчат 2008-2010 року, присвячений 30-річчю Незалежності України. Він пройшов за сприяння обласної Асоціації футболу та Шаргородської районної федерації футболу.

      В турнірі взяли участь 5 команд: «КДЮСШ» (Шаргородська територіальна громада), «Еліта» (Демківка, Тростянецька територіальна громада), «Сугатинка»  (Могилів-Подільський район), «Колос» (Муровано-Куриловецька територіальна громада) і «Плеяда» (Тульчинська територіальна громада). Про це інформують у відділі освіти і спорту міської ради Шаргорода.

     В напруженій боротьбі перемогу здобула команда «Еліта»,  ІІ місце посіла команда  КДЮСШ Шаргородської територіальної громади,  ІІІ місце зайняла «Сугатинка».  Заступник міського голови Людмила Петелько разом із директором КДЮСШ Іваном Палієм вручила призеркам нагороди та солодкі сувеніри.

     Йшлося про те, що футбол – надзвичайно цікавий вид спорту, який всебічно розвиває людину фізично; а жіночий футбол – це багато адреналіну, вибух емоцій, сила духу. Як стверджують вболівальники-чоловіки, варто дивитися гру, коли грають жінки – футбольне поле просто розпечене від емоцій.

 

                                                                                                    Михайло Шафір

SHARE