Могилів-Подільський був центром обласних змагань з бойових мистецтв. На відкриття Чемпіонату області з кікбоксингу та фулл-контакт карате завітали міський голова Могилів-Подільського Геннадій Глухманюк та його заступник Михайло Слободянюк, заступник голови райдержадміністрації Юрій Яцук, начальник відділу фізичної культури і спорту Дмитро Савков, ветерани спорту та воїни-інтернаціоналісти громади. Зазначимо, що турнір проводився з дотриманням карантинних вимог. Про це інформують у Могилів-Подільській міській раді.

     Вітаючи спортивну еліту області, міський голова побажав бійцям успіхів і перемоги у поєдинках, а також подякував усім, хто долучився до організації змагань та запевнив, що підтримка розвитку спорту громади є пріоритетним напрямком його роботи.

     Спортивний захід, приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, організовано спортивним клубом «Спартак» на чолі з Є.Вандьо, за сприяння міського голови та спонсорській підтримці КД «Вацак».

     Поєдинки були напруженими. Хлопці та дівчата порадували вболівальників видовищною майстерністю та технікою ведення бою. За результатами переможці отримали кубки Чемпіонату, а призерам змагань вручили медалі і грамоти.

                                                                                                 

                                                                                                   Михайло Шафір

SHARE