11 грудня у СК «Колос» відбувся відкритий чемпіонат Вінниччини із футзалу серед дівчат 2007-2008 р.н. Він був присвячений Дню визволенню Козятинщини від німецько-фашистських загарбників. Змагання провела обласна Асоціація футболу.

     – Зазвичай такі змагання проводять у Козятині. Але цього року із об’єктивних причин вони були перенесені до Вінниці, – пояснив спортивний директор обласної Асоціації футболу Ігор Павленко, – Футболістки 2007-2008 р.н. поки що не грають у всеукраїнських змаганнях. Але ці спортсменки є майбутнім вінницького футболу. Нагадаємо, близько десяти футболісток Вінниччини нині входять до збірних України різних вікових категорій.

     На старт вийшли вісім команд із різних районів. Вони одночасно грали на двох майданчиках.

     Тренер Могилів-Подільської ДЮСШ і тренер «Сугатинка» Степан Пустові виставив на обласні змагання дві команди.

     – На цьому турнірі результат для нас – не головне. Важливіше, аби молодші дівчата набралися досвіду та ігрової практики. У цьому році маємо серйозні успіхи в інших категоріях. Наша команда 2003-2004 посіла 8-е місце у вищій лізі чемпіонату України, 2004-2005 р.н. – стала там срібним призером, а 2005-2006 – бронзовим. Футболом в Сугатині займаються 40 дівчат. У складі жіночої команди вищої ліги «ЕМС-Поділля» виступають дві наші вихованки – воротар Марина Дуднік і Богдана Кожокар, яка сьогодні тренує одну із наших наймолодших команд.

     Тренер команди ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Олександр Дуднік повідомив, що у турнірі грають переважно його вихованки 2009-2010 р.н., адже групи гравців 2007-2008 р.н. у спортивній школі бракує.

     ОДЮСШ Блохіна-Бєланова в матчі за третє місце із рахунком 2:0 переграла «Колос» (Козятинський район). Гра проходила за повної переваги вінничанок.

     – Ми задоволені своїм виступом, адже жодних задач перед командою не ставили. Деякі із наших футболісток тренуються ще разом із хлопчиками. А взагалі тренування відбуваються у залі Вінницької школи № 27, – розповів Олександр Дуднік.

     12-річна капітан команди ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Тетяна Комар сказала, що грати було непросто, адже її команда – наймолодша на турнірі.

     – Я займаюся футболом 1,5 року. До цього пробувала свої сили у баскетболі, гандболі тощо. Мрію з часом грати у вінницькій команді вищої ліги «ЕМС-Поділля», із якою разом тренуюся, – поділилася Тетяна Комар.

     У фіналі турніру ДЮСШ Тиврова перемогла «Еліту» (Демківка,Тростянецький район)із рахунком 5:1. Чемпіонки виграли всі свої поєдинки, У тому числі здолали ОДЮСШ Блохіна-Бєланова – 3:1.

     Команди-призери отримали Кубки, медалі, грамоти обласної Асоціації футболу. Кращі гравці кожної із команд були нагороджені футболками.

Михайло ШАФІР     

SHARE