У Вінниці відбулася 5-а щорічна обласна Спартакіада спортсменів з обмеженими можливостями «Сила духу». Змагання відбулися  26 квітня в спорткомплексі «Колос». Участь в них прийняли понад 90 спортсменів. Учасники боролися за першість у 6 видах програми. Це гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи, бомбаскет (кидки на влучність у кільце) та армспорт. Спартакіада була організована Фондом соціального страхування від нещасних випадків України разом з облспортуправлінням та обласним ФСТ «Спартак».

Переможцями стали:

у гирьовому спорті – Василь Лубяний (вага до 70 кг) з Вінниці, Микола Саїнчук (до 90 кг) з Крижополя, Іван Васильчик (понад 90 кг) з Козятина.

у дартсі серед чоловіків – Роман Бекталюк з Шаргорода, серед жінок – Валентина Галунко зі Жмеринки.

у настільному тенісі серед чоловіків – Сергій Подвесоцький зі Жмеринки, серед жінок Олена Костюк.

– у армспорті до 70 кг – Василь Козачишин з Вінниці, до 90 кг – Микола Рябошапка з Немиріва, понад 90 кг – Федір Бачинський з Вінниці.

– у шахи серед чоловіків – Микола Перепелиця з Крижополя.

– у бомбаскеті серед чоловіків – Анатолій Лазарчук з Козятина, серед жінок Тетяна Красновецька з Вінниці.

В загальнокомандному заліку перемогла команда Вінниці. На 2-у та 3-у місцях – Жмеринський район і Козятинський район.

– Учасникам змагань дуже сподобалося виступати. Спартакіада була водночас відбірковою. Всі переможці здобули право представляти Вінниччину на чемпіонаті України, що відбудеться незабаром, 6-10 червня, – сказав головний суддя Спартакіади Володимир Дзюба.телефон 001 телефон 003 телефон 004 телефон 005 телефон 006 телефон 007 телефон 008 телефон 010 чемпион слева

SHARE