Щороку у квітні місяці у місті Вінниці проводилося свято спорту «Вінницький Напівмарафон», у якому могли взяти участь усі охочі – як професійні спортсмени, так і любителі. Вони могли зареєструватися і пробігти певну дистанцію (10 кілометрів та 21.095 кілометрів). Переможці і призери забігів отримували грамоти, медалі і грошові призи. Усі учасники забігів отримували можливість взяти участь у розіграші призів від спонсорів та організаторів турніру.

     Організаторами турніру виступають вінницька громадсько-політична газета «RIA» та Федерація легкої атлетики Вінницької області.

     У зв’зку із пандемією коронавірусу та продовженням карантину до 24 квітня, було прийнято рішення про перенесення Напівмарафону на іншу дату. Стало відомо, що він буде проведений у другій половині цього року, а от точну дату повідомлять найближчим часом, узгодивши це питання із Вінницької міської радою.

     Потрібно зазначити, що усі реєстрації зберігаються за учасниками і будуть актуальні до нових дат Напівмарафону. Організатори заходу зазначили, що усі спортсмени і любителі, які через певні причини не зможуть взяти участь у Вінницькому Напівмарафоні у нову дату, отримають повну компенсацію реєстраційного внесу не пізніше нової дати старту.

     Після оголошення нової дати проведення заходу, з кожним із учасників зв’яжеться менеджер та розповість про зміни.

     Потрібно розуміти, що в умовах карантину проведення масових заходів є недопустимим, тому варто з розумінням віднестися до перенесення Напівмарафону, а цей час використати з користю для себе – можливість краще підготуватися.

Андрій МАКРУШИН

SHARE