Футбольний клуб «Нива» 25 червня зіграє стартовий матч другого кола чемпіонату Вінниці з командою «Планета права».

Поєдинок відбудеться на стадіоні СК «Нива». Початок – о 19.00. Вхід глядачів – вільний. Гарантовано й «смачне» шоу ультрас, які пускатимуть файєри, гучно скандуватимуть і підтримуватимуть свою команду.

В першому колі «Нива» здолала «Планету права» з рахунком 10:0. Але цього разу боротьба може бути більш напруженою, адже «нивівський» колектив залишив кращий бомбардир Володимира Поліщук. Він перейшов до іншого вінницького клубу «Екодім».

– Втрату Володимира Поліщука ми спробуємо компенсувати новими придбаннями. Зокрема, молодими перспективними гравцями, які зараз перебувають на перегляді в нашому клубі. Це випускники вінницьких ДЮСШ Блохіна-Бєланова і «Прем’єр-Нива». Ми дамо їм шанс на полі, – розповів головний тренер ФК «Нива» Артур Мед. – Наша мета на сезон залишається незмінною – перемога в чемпіонаті Вінниці. Чекаємо цікавого двобою з одним з наших головних конкурентів – ФК «Вінниця-2».

З наступного тижня в чемпіонаті Вінниці з футболу наступає тривала перерва – орієнтовно до вересня. Але перед цим, за словами Артура Меда, «Нива» заявляється в чемпіонат Вінниччини з футболу, який почнеться в серпні.

SHARE