У Вінниці започаткували новий дитячий шаховий турнір «Зимова вежа». Його провели на базі Вінницької школи № 33 завдяки сприянню адміністрації цього навчального закладу. Змагання організував шаховий клуб «Романтик», де діє філія міської ДЮСШ № 6. Його підтримали меценати «Next», «Pillar», «Прометей», Олександр Козаченко, Вінницька харчосмакова фабрика і ГО «Серце Поділля».

   Турнір вийшов доволі масовим. За медалі боролися 63 спортсмени із шести населених пунктів Вінниччини і наш колишній вихованець Ілля Вознік, який вже представляє Францію. Це були представники всіх вікових категорій – від дошкільнят до студентів. Із суддівством місцевим організаторам допомагали президент федерації шахів
Немирівського району Віталій Довгань і тренер з Літинського району Дмитро Горбатюк, який привіз найбільш чисельну делегацію юних спортсменів – із Літина, Дашківець і Селища.

   За шахівниці сідали багато відомих в регіоні шахістів. У повному складі була присутня збірна клубу «Романтик», яка торік виграла
командний юнацький чемпіонат області. Але, на диво, одноосібним
переможцем зі стовідсотковим результатом став мало кому відомий
у Вінниці шахіст – 15-річний Богдан Чорний. Він розповів, що тренувався у Піщанці, а до обласного центру переїхав на навчання.
Богдан Чорний дізнався про турнір «Зимова вежа» з афіші в
Інтернеті і, зрозуміло, не пожалкував, що прийшов.

   Наступні позиції в загальному заліку посіли Євгеній Шафір, який
напередодні відсвяткував своє 16-річчя, та 9-річний Андрій
Бутивський, який швидко прогресує. Кращий результат серед дівчат показала 14-річна Вікторія Швець (всі – Вінниця). Медалі за перші місця серед гостей здобули представники Літинського району Сергій Кортюк і Софія Комар.

   На урочистому закритті виступили президенти шахового клубу «Романтик» Олександр Берегельський і Олександр Козаченко. Вони побажали юним гравцям нових звершень. Кожен учасник отримав подарунок, а майже половина із них – цінні призи (павербанки, навушники, настільні ігри тощо), медалі і грамоти за перемоги у 9-и різних номінаціях.

SHARE