З 19 по 21 лютого на Льодовій арені ТРЦ «Мегамолл» пройде другий міжнародний турнір з фігурного катання Vinnitsa Trophy-2015.

Урочисте відкриття – 19 лютого в 17.00. Під час нього відбудеться гала-шоу, представники Білої Церкви і Вінниці покажуть групові номери, а харків’яни – фрагмент з льодового балету «Лускунчик». 20 лютого в рамках спортивного свята на 1-у поверсі біля Льодової арени відбудеться спортивний ярмарок за участі вихованців ДЮСШ, а також показові виступи спортсменів. Нагадаємо, в міських спортшколах культивується 26 видів спорту. Закриття турніру 21 лютого – в 18.00.

Змагання проводить спортивний клуб з фігурного катання на ковзанах «Льодова симфонія» (Дніпропетровськ) за підтримки Вінницького міського спорткомітету та ТРЦ «Мегамолл». 17 лютого на прес-конференції в міській раді організатори проанонсували змагання. Подробицями ділилися Тамара Цимбал – президент СК «Льодова симфонія», Сергій Краєвський – голова міського спорткомітету і Анастасія Персидська – PR-менеджер ТРЦ «Мегамолл».
– В 2013 році ми вперше провели турнір Vinnitsa Trophy. Але в 2014 році не змогли продовжити цю традицію через революційні події в країні, – сказав Сергій Краєвський. – В нинішніх змаганнях візьмуть участь 165 фігуристів з 16 міст України, Росії, Молдови і Туркменії. Медалі розігруватимуться в 29 категоріях.

– Для проведення турніру Вінниця була обрана невипадково. У вашому місті гарна інфраструктура, є кілька льодових арен. Причому майданчик у ТРЦ «Мегамолл» відповідає всім міжнародним стандартам. Там можна проводити і дорослий чемпіонат України, і турнір класу «B» Міжнародного союзу ковзанярів. До того ж Вінниця близько до столиці, що має значення для гостей, – наголосила Тамара Цимбал. – На жаль, через військовий конфлікт в країні багато бажаючих спортсменів не приїдуть.

Медалі розігруватимуться і серед дітей (від трьох років), і серед дорослих. Найстаршому учаснику – 57 років, це фігуристка з Києва.

Окремо визначатимуться кращі серед діючих спортсменів і аматорів (це як раз будуть дорослі). На старт вийдуть 22 представники Вінниці, в основному дівчат. Судитимуть арбітри національної і міжнародної категорій з Києва.

– Вхід глядачів – вільний. Варто прийти на змагання разом з дітьми. Можливо, їх зацікавить фігурне катання – дуже красивий вид спорту, – зазначила Анастасія Персидська. – До речі, цього року бажаючих кататися стало більше. Причому не лише дітей, а навіть людей похилого віку.  другий міжнародний турнір з фігурного катання Vinnitsa Trophy-2015 nocvn50237