У Вінницькій шаховій школі одночасно провели чемпіонати області у різних вікових категоріях. У них взяли участь гравці Вінниці, Жмеринки, Гнівані і Немирівського районів. Грали за швейцарською системою у вісім турів. Кожна партія тривала близько двох годин.

   Престижним, як завжди, був турнір серед спортсменів віком до 12 років. Він зібрав 43 учасники. Чемпіоном став рейтинг-фаворит, кандидат у майстри спорту Максим Біленький. В його активі 7,5 очок із восьми можливих. На очко менше набрали інші представники міста над Бугом – Павло Паславський і Владислав Пюро. Додатковий коефіцієнт розставив їх у приведеному порядку. Серед дівчат трійку призерок склали вінничанки Анна Копистиринська, Світлана Саблук і жмеринчанка Дар’я Мельник.

   В старшій групі всі спортсмени грали разом. Але залік був окремим серед юнаків і дівчат різного віку. В загальному заліку (і водночас серед хлопців до 18 років) переміг рейтинг-фаворит із Вінниці, кандидат у майстри Дмитро Щербина – 7 очок із 8 можливих. Стільки ж набрав і його земляк Микола Химич, але поступився першістю через додатковий коефіцієнт. Втім, в його активі – золото серед юнаків до 20 років. Третє місце в загальному заліку (і срібло до 18 років) – у жмеринчанина Владислава Полігаса. В категорії до 14 років першість здобув кандидат у майстри спорту Юрій Штомпель, до 16 років – Богдан Станіславський. Чемпіонками серед дівчат стали: Софія Журабаєва (до 14 років), Вікторія Швець (до 16 років) і Карина Степанюк (до 18 років). Всі вони вінничани.

   Найкращим спортсменам за підсумками чемпіонату, окрім грамот і медалей, було вручено й грошові премії від організаторів. А чемпіони області отримали право представити регіон на чемпіонатах України у різних вікових категоріях.

Прес-служба Вінницької обласної федерації шахів

SHARE