У великій спортивній залі медичного коледжу ім. Данила Заболотного 10-11 вересня відбувся чемпіонат Вінниччини з художньої гімнастики. Змагання пройшли за підтримки відділення НОК України Вінницької області.

Загалом на килим виходили більше півтори сотні гімнасток віком від 4 до 12 років. Дівчатка у повній глядачів залі змагалися під різноманітну музику у вправах зі скакалкою, обручем, стрічкою, м’ячем, булавою та без предмету.

Чемпіонками у різних категоріях стали 10 вінничанок. А саме: Діана Баєва, Даша Коваленко, Аміна Мазур, Карина Войнович, Маша Куманець, Міна Нарольська, Кристина Оноприйчук, Софія Ономська, Соломія Литвин, Настя Установа та Лейла Юсіф-заде.

– На жаль, спортсменки з інших областей України на цей турнір до не приїхали. Масштабний Всеукраїнський турнір у Вінниці все ж має відбутися, через місяць, – сказала тренер і організатор чемпіонату Вінниччини Анна Суржок.

На килимі можна було побачити і зовсім маленьких спортсменок, які, на подив, володіли і демонстрували весь набір прийомів художньої гімнастики.

– Для занять і тренувань приймаються дівчатка з 3,5 років, – продовжила А. Суржок. – Це дає можливість маленьким спортсменкам швидше адаптуватися до вимог художньої гімнастики. Адже помітне омолодження складу команд гімнасток на важливих міжнародних змаганнях, в тому числі і на Олімпійських Іграх.

І хоча заняття гімнастикою пов’язано з витратою певних коштів, батьки на це йдуть без вагань.

– Ми з подругою не жалкуємо коштів на художню гімнастику. Адже вона сприяє здоровому розвитку дівочого організму. До того ж цей вид спорту є  водночас мистецтвом, – зазначила мати юної спортсменки Тетяна.

img_0590 img_0596 img_0599 unnamed-1 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f-img_0600 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f-img_0601 %d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80

 

SHARE