«Європейський тиждень спорту», який вже 7 рік поспіль проводиться у всіх країнах Європи з 23 по 30 вересня під гаслом #BeActive, є ініціативою Європейської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту. Мета цієї ініціативи – залучити громадськість незалежно від віку і фізичних можливостей до занять спортом, активного й здорового способу життя. Україна також долучилася до цієї ініціативи. В цьому році в рамках Європейського тижня спорту по всій країні проходять Олімпійські уроки #BeActive. Національним координатором Європейського тижня спорту в Україні є Національний олімпійський комітет України, який вже 4 рік поспіль успішно реалізує цей проєкт.

      Так, на центральній площі міста Жмеринки на зарядку з Вадимом Адамчуком –  учасником І Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі, бронзовим призером Європейських ігор, рекордсменом України з легкої атлетики –вийшли 120 учасників спортивних шкіл. Діти так завзято повторювали рухи легкоатлета, що навіть перехожі долучались до активної руханки. Згодом кожен учасник мав змогу сфотографуватися зі срібною медаллю Олімпійських ігор Барселони, яку здобув Павло Хникін у 1992 році, та поспілкуватися із легендарним спортсменом-вінничанином.

     Це вже не перший захід, який проводять відділ молоді і спорту Жмеринської міської ради спільно з відділенням Національного Олімпійського комітету у Вінницькій області.

    «Впродовж місяця подібні уроки фізичної культури, руханки та спортивні змагання проводилися у різних освітніх закладах Жмеринської громади, а в наступному місяці для жмеринчан готується ще багато цікавих подій з урахуванням карантинних вимог», – повідомив начальник відділу молоді і спорту В’ячеслав Малюшицький.

     Всі учасники заходу отримали від НОК України тематичні футболки, олімпійські щоденники, а найактивніші – ще й пляшечки #Be Active.  Із подарунками до всіх учасників Олімпійської зарядки також завітав депутат Обласної Ради Олег Легеза. Він подякував дворазовому срібному призеру Олімпійських ігор Павлу Хникіну за підтримку спорту, популяризацію здорового способу життя й вручив подарунки для гостей та всіх учасників зарядки. Одним із таких приємних подарунків був безкоштовний відпочинок на атракціонах в центрі міста.

 

                                                                                         Лана Свєтлова

SHARE