В спортивному клубі «Нокаут» відбувся VI турнір з боксу пам’яті Миколи Капусти. В ньому взяли участь кращі боксери України. Загалом в поєдинках зустрілися 5 пар. Вони були досить видовищними. Спеціальним гостем змагань став заслужений майстер спорту України з боксу Олександр Хижняк, який є чемпіоном Європи та світу 2017 року та визнаний кращим боксером України 2017 року.

       В першому поєдинку зійшлися представники легкої вагової категорії (60 кг) Олександр Железняк (Вінниця) та Олексій Козелюк (Хмельницький). Железняк чітко працював на ногах, завдаючи вагомі акцентовані удари. Його перемога одностайним рішенням суддів була цілком очікуваною.

       У ваговій категорії категорії 75 кг відбувся поєдинок між Олексієм Токарчуком (Вінниця) і Дмитром Рибалко (Маріуполь), який завершився на користь Олексія. Бій був досить видовищним в третьому раунді, в якому Дмитру був відрахований черговий нокдаун.

       У напівважкій вазі (81 кг) поєдинок Владислава Михайлова (Вінниця) і Максима Коца (Харків) обіцяв бути цікавим через різниці стилів. Максим досить технічний та інтуїтивний боєць зі швидкими ударами, а ось Владислав любить відкритий бокс і важкі удари. В третьому раунді Владислав зумів провести кілька дуже непоганих атак, добре струснувши Максима, що застоявся на місці. Результат бою – перемога Михайлова одностайним рішенням суддів.

       У важкій вазі (91 кг) Дмитро Лісовий (Вінниця) протистояв Костянтину Довбищенку (Харків). Дмитро, вірний своїй тактиці щільного й технічно вивіреного боксу, розстрілював суперника по всій площині з дистанції. Костянтин, приймаючи удари суперника на щільний блок, працював у відповідь вельми різкими ударами, але вони натикались на захист Лісового. Одностайним рішенням суддів перемога дісталась Дмитру Лісовому.

       В поєдинку супертяжів Віктор Вихрист (Кременчук) одностайним рішенням суддів отримав перемогу над Робертом Жмурком (Дніпро).

       Кращим тренером турніру був визнаний Віталій Міхєєнко. Кращим боксером – Олександр Железняк, який отримав від президента спортивного клубу «Нокаут» Сергія Капусти грошовий приз.

SHARE