На базі СК «Колос» відбувся відкритий чемпіонат обласної організації ФСТ «Спартак» з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь команди з Могилева-Подільського, Жмеринки, ДЮСШ «Вінниця», обласної ДЮСШ «Спартак», ДЮСШ «Орбіта» і ДЮСШ «Колос». Змагалися юні спортсмени 1999 – 2001 р.н.

– Найкращі результати показали борці з ДЮСШ «Вінниця», ОДЮСШ «Спартак» і Могилева-Подільського. Змагання слугували підготовкою до чемпіонату України серед кадетів, який проходитиме в квітні у Вінниці, – сказав головний суддя Микола Костенко.

Серед чемпіонів були кандидати в майстри спорту, призери чемпіонатів України – приміром, чемпіон країни Ілля Бугаєв. Було розіграно комплекти медалей в десяти вагових категоріях, в кожній з них змагалося по 5 – 8 борців. Голова обласної організації ФСТ «Спартак» Дмитро Лукавий  нагородив призерів медалями і грамотами.

– Греко-римську боротьбу обласна організація ФСТ «Спартак» розвиває давно. Але змагання з цього виду спорту ми організували вперше за останні роки. В наших подальших планах – проводити відкриті чемпіонати борців греко-римського стилю двічі на рік – навесні і восени. Причому братимемо не лише одну вікову категорії, а дві-три. Для проведення цих змагань плануємо залучати спонсорів, щоб кращі спортсмени отримували й грошові премії, – сказав Дмитро Лукавий.

Дмитро Лукавий назвав інші види спорту, які активно розвиває Вінницька обласна організація ФСТ «Спартак». Це неолімпійські: карате-кіошинкай, сумо і кікбоксінг; олімпійські: вільна боротьба, дзюдо і пляжний волейбол.

лук 002 лук 006 лук 008 лук 009 лук 012 лук 013 лук 014 лук 016 лук 018 лук 020 лук 021 лук 022 лук 023 лук 024 лук 025 центр