Після здобуття второго золота каноїстом Юрієм Чебаном  збірна України  піднялася на 21-е місце в командному заліку. В активі нашої збірної вже 8 нагород: 2 золоті, 4 срібні і 2 бронзові. Наводимо всі призові результати українців.
Сергій Куліш, 23 роки. Кульова стрільба. Пневматичний пістолет, 10 метрів – срібна медаль.
Результати Куліша Українець зумів пройти кваліфікацію у кульовій стрільбі з пневматичної рушниці з 10-метрової дистанції, посівши четверте місце. Здавалося б, для Куліша, який на Іграх-2012 у Лондоні став лише 18-м, це вже хороше досягнення. Однак у фінальній боротьбі стрілок зумів реалізувати свій потенціал і навіть був проміжним лідером, але в підсумку виграв дуель за друге місце у росіянина Володимира Масленнікова і не зумів обійти лише явного фаворита з Італії Ніколо Кампріані.
Ольга Харлан, 25 років. Фехтування. Індивідуальна шабля – бронзова медаль.
 Українська шаблістка була однією з двох головних фавориток індивідуального першості разом з росіянкою Софією Великою – першим номером світового рейтингу. Проте вже у півфіналі Харлан, як вона сама зізналася, не впоралася з емоціями і поступилася іншій представниці Росії – Яні Єгорян, яка у фіналі зуміла здолати ще й співвітчизницю Велику. У матчі за “бронзу” Ольга таки підтвердила свій високий клас і у впертій боротьбі з француженкою Манон Брюне здобула перемогу – 15:10. Варто відзначити, що в активі українки є і командое олімпійське “золото” Пекіна, а в Лондоні Харлан аналогічно бразильському сценарію посіла третє місце.
Олег Верняєв, 22 роки. Спортивна гімнастика  Особисте багатоборство – срібна медаль
Верняєв є власником дев’яти золотих нагород континентальних та світових першостей і вважається одним з найсильніших гімнастів планети. Тому вихід у фінал багатоборства мало кого здивував, тоді як там його чекав головний суперник – японець Кохеі Утімура. На брусах, своєму коронному виді, Олег отримав 16,100 – в цей вечір більше судді не дали нікому. Все вирішувалося на перекладині, перед якою українець випереджав Утімуру на 0,9 бали. У підсумку японець отримав 15,800, а все залежало від Верняєва, але не вистачило концентрації, в результаті чого приземлення у гімнаста вийшло з невеликою помаркою. Цього вистачило, щоб судді дали оцінку рівно на одну десяту менше, що принесло Утімурі золоту медаль.
Вправи на брусах – золота медаль
Верняєв з самого початку вважався одним з головних фаворитів дисципліни, але у нього були й гідні суперники. Один з них – китайський чемпіон світу Ю Хао, який в підсумку припустився помилки і не зміг претендувати на медалі. Українець практично без помарок виконав свою комбінацію, після чого отримав дуже високу оцінку від суддівського корпусу – 16,041. “Срібло” дісталося американцеві Даніелю Лейві, а “бронза” – Давіду Белявському з Росії. Варто відзначити, що на останньому чемпіонаті світу Верняєв посів друге місце, а на чемпіонаті Європи залишився без медалі, але в цей раз гімнастові вдалося показати свої сильні сторони.
Жіноча збірна України з фехтування на шаблях. Срібна медаль
Українські шаблістки виправдали статус претенденток на медаль. Харлан і компанія в чвертьфіналі виграли у Південної Кореї, а потім забезпечили собі медаль у напруженому поєдинку проти італійських шаблісток. Програючи з різницею у 8 уколів, українки зуміли переломити хід матчу – 45:42. У фіналі Україна програла росіянкам, які були кращими і в індивідуальній першості.
Жан Беленюк, 25 років. Греко-римська боротьба – срібна медаль.
Уродженець Києва Жан Беленюк прибув до Бразилії вже в статусі діючого чемпіона світу, тому у багатьох експертів вважався головним фаворитом на перший олімпійський титул у кар’єрі. В 1/8 фіналу змагань у ваговій категорії до 85 кг Беленюк виграв у представника Єгипту Мохамеда Саада (9:0), в чвертьфіналі здолав Миколу Байрякова з Болгарії (10:1), а в півфіналі виявився сильнішим за білоруса Джавіда Гамзатова (6:0). У вирішальній сутичці українцеві попався самий незручний з усіх можливих суперників – росіянин Давід Чакветадзе, який перемагав у особистих зустрічах двічі в минулому році, позбавивши Беленюка “золота” Європейських ігор, після чого був сильнішим на Гран-прі Баку. Але в цей раз на стороні Чакветадзе виявилися ще й судді, один з яких – грузин за національністю, як і Чакветадзе, який лише змінив громадянство заради виступів за збірну Росії. На початку сутички Беленюк вийшов вперед – 2:0, після чого українського борця почали постійно ставити в партер і давати на користь суперника штрафні очки. Все скінчилося поразкою українця – 2:9, який взяв “срібло”. Богдан Бондаренко, 26 років. Стрибки у висоту. бронзова медаль Богдан Бондаренко НОК України Результати Бондаренка Харків’янин Богдан Бондаренко, який вважався одним з фаворитів на золоту медаль, захворів за тиждень до старту Олімпіади, був змушений пройти курс антибіотиків, і до змагань підійшов не в кращій формі. Проте, українець зумів виграти медаль. Бондаренко претендував і на “золото”, замовив висоту 2,40, але не впорався з нею. Підсумковий його результат – 2,33 і третє місце. Медальний залік Олімпіади-2016.
Юрій Чебан, 30 років. Веслування , каное. Золота медаль

У фіналі змагань каное-одиночок на 200 м українець фінішував на першому місці з результатом 39.279, який став новим олімпійським рекордом.

Відзначимо, що Чебан потужно стартував і протягом всієї дистанції випереджав своїх суперників.

Срібну нагороду тут виграв екс-українець Валентин Дем’яненко, який виступає за Азербайджан, бронза у бразильця Ісакьяса Кейроша дос Сантоса.