Сьогодні, десятого березня, у залі засідань Вінницької облради відбулася колегія облспортуправління. На ній були присутні заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, голова постійної комісії з питань бюджету облради Геннадій Мазур, голова облспортуправління Сергій Чернявський, голова відділення НОКУ області Павло Хникін і голова спорткомітету Вінницької міськради Сергій Краєвський.

– 2016 рік – олімпійський, і серед вінничан близько двох десятків кандидатів на путівку до Ріо. Це вчергове підтверджує, що вінницький спорт залишається на передових ролях в Україні, – сказав Ігор Івасюк.

Геннадій Мазур зазначив, що більшість депутатів облради – доволі молоді люди, тому питанням розвитку фізичної культури і спорту вони приділяють особливу увагу. Про це свідчить щорічне зростання бюджетних витрат на розвиток спортивної галузі на Вінниччині.

Сергій Чернявський підбив підсумки минулого спортивного року і окреслив плани на 2016 рік. Він розповідав про призначення обласних стипендій кандидатам на участь в Олімпіаді та ветеранам спорту, збільшення кількості вінницьких збірників України (в олімпійських видах їх 201, в неолімпійських – 221), проведення престижних спортивних змагань у Вінниці (приміром, вперше – професійної велогонки), відновлення виписки газети «Спортивна Вінниччина» та інші здобутки. Серед найважливіших задач на цей рік пан Чернявський виділив сприяння у підготовці наших збірників до ліцензійних передолімпійських турнірів і подальшої участі в Олімпійських іграх.

Ігор Івасюк і Геннадій Мазур провели нагородження   найкращих спортсменів і тренерів Вінниччини за підсумками 2015 року, які відзначилися на престижних міжнародних чемпіонатах. Серед них були багаторазовий рекордсмен світу з пауерліфтингу Іван Чупринко, переможець міжнародних шахових змагань у Франції Сергій Федорчук (нагороду отримав його тренер Микола Боднар), учасник Олімпійських ігор зі спортивної ходьби Андрій Ковенко, призерка етапів Кубка світу з веслувального слалому Вікторія Добротворська тощо.

Сергій Чернявський, Павло Хникін і Сергій Краєвський також нагородили цінними подарунками десятки атлетів (і їхніх наставників), які в 2015 році перемагали на змаганнях як мінімум всеукраїнського рівня. Красиві кубки отримали спортивні організатори територіальних громад і осередків спорттовариств, які показали найкращі результати в обласному конкурсі вищої спортивної майстерності.

1 2 4 5 коленгия лук 056 лук 059 лук 062 лук 064 лук 068 лук 070 лук 071 лук 072 лук 073 лук 076 лук 083 лук 092 лук 098 лук 099 лук 100 лук 102 лук 104 лук 105 лук 106 лук 110

 

SHARE