nocvn5386

Цими вихідними, 25 – 26 квітня у Вінниці, в СК УМВС, проходить традиційний Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кубок Прем’єри». Змагання відбуваються за підтримки відділення НОК України Вінницької області, спортуправління облдержадміністрації і спорткомітету міської ради.

На килим виходять близько 220 гімнасток віком від п’яти до 20 років. Серед них є спортсменки високого рівня, майстри спорту України. Кращих визначають у 15 вікових категоріях.

– Ці змагання відбуваються вже в восьмий раз. Нині в них беруть участь представниці майже всіх регіонів. В тому числі й з найсильніших гімнастичних шкіл олімпійського резерву України – Дерюгіних (Київ) і дніпропетровської, вихованці яких регулярно виступають на чемпіонатах Європи та світу. На жаль, іноземні команди, які були на наших минулих турнірах, не приїхали. Напевно, через складну військово-політичну ситуацію в Україні, – кажуть організатори Кубку Анна Суржок і Юлія Заплішна.

Тренер гімнастичної школи Дерюгіних Ольга Кондратюк своїх вихованок до Вінниці привозить вдруге.

– Рівень «Кубку Прем’єри» – достатньо високий, організація – гарна. Подобаються масовість і щирий прийом. Важливо, що останнім часом вінницька школа художньої гімнастики значно підвищила свій рівень. Її лідери постійно беруть участь у різноманітних змаганнях в різних регіонах і займають на них призові місця, – каже тренер гімнастичної школи Дерюгіних Ольга Кондратюк. – Чому наша школа втримує найвищий щабель в Україні? Ми, тренери, намагаємося прикладати всіх зусиль, щоб не підводити імена Ірини Миколаївни та Ірини Іванівни. Напевно, це виходить. Українська школа художньої гімнастики не здає і ніколи не здасть своїх чільних позицій в світі. Нашим дівчатам складно конкурувати лише з представницями російської школи. Але, думаю, з часом будемо випереджати і їх!

Найкращі результати в «Кубку Прем’єри» показали спортсменки з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська і Вінниці. Призерки змагань, окрім сувенірів, цінних подарунків і грамот, отримали медалі, покриті справжнім сусальним золотом.

nocvn5390 nocvn5389 nocvn5391 nocvn5378традиційний Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кубок Прем’єри» nocvn5372nocvn5370 традиційний Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кубок Прем’єри»nocvn5371  nocvn5377 nocvn5376 nocvn5375 nocvn5374 nocvn5384 nocvn5383 nocvn5382 nocvn5381 nocvn5380 nocvn5379  nocvn5388 nocvn5387  nocvn5385