nocvn56088

Вчора, 19 серпня, у селі Березівка Чернівецького району урочисто відзначали 65-річницю заснування фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

На батьківщину сільського спортивного руху приїхали колосівці з усієї України – керівники товариства, ветерани спорту, очільники Національного олімпійського комітету, представники владних структур із районів Вінницької області, із Міністерства молоді і спорту та Верховної Ради України.

Сільський голова Березівки Анатолій Семенюк, вітаючи почесних гостей, зазначив, що громада села пишається тим, що саме звідси бере початок такий потужний спортивний рух, як колосівський.

– В ті далекі роки, коли наша країна ще не оговталася від воєнних лихоліть, наші селяни знайшли у собі волю, мужність та оптимізм, щоб стати в авангарді розвитку спортивного руху на селі та дати початок такому потужному спортивному товариству, успіхами вихованців якого впродовж його історії пишається Україна, – зазначив Анатолій Семенюк.

Привітали товариство з ювілеєм також народний депутат України Іван Спориш, заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, заступник голови обласної ради Степан Нешик. Голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін подарував «колосівцям» статуетку «Ніки». А представник НОК України Вікторія Веселова зачитала вітання з 65-річчям «Колосу» від голови НОКУ Сергія Бубки.

Голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Мендусь наголосив, що надзвичайно приємно святкувати ювілей товариства на його батьківщині у подвійне свято. Цього дня люди святкують Спаса Господнього, яке навертає до духовного розвитку, та організували свято спорту, яке змушує замислитися над здоров’ям нації.

– Ініціативу розвитку сільського спорту підтримали всі області і райони України. І сьогодні, як би не було складно, наше спортивне товариство високо тримає прапор, який ми отримали свого часу з рук березівчан, – сказав голова «Колосу».

Олександр Мендусь зазначив, що сьогодні є порозуміння з владними структурами різних рівнів, які підтримують спорт, зокрема, з міністерствами АПК, спорту та спортивним комітетом Верховної Ради. Відтак товариство «Колос» за державної підтримки планує і далі розвивати спорт у сільській місцевості.

Голова Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк заявив, що надзвичайно приємно, що наш Подільський край став джерелом, з якого взяв початок такий потужний спортивний рух, яким є товариство «Колос». Подоляни можуть пишатися, що спортивні змагання сьогодні проводяться не лише на рівні місцевих громад, а й наші спортсмени досягають високих результатів і на світовому рівні.

– Розвиваючи спорт в ці нелегкі часи для України, ми демонструємо патріотизм, відданість нашій справі, ми загартовуємо націю, пропагуємо здоровий спосіб життя. Спорт є однією з найбільш конкурентноспроможних галузей на світовому рівні, де наші спортсмени достойно конкурують, показують викокі результати та прославляють нашу країну, – сказав Сергій Татусяк.

Від імені товариства «Колос» Олександр Мендусь та Сергій Татусяк вручили пам’ятні нагороди ветеранам спорту, очільникам «Колосу» з різних областей України, представникам влади та сільгоспвиробникам, які підтримують сільський спорт. Отримали спортивні подарунки і представники Березівської сільської громади.

Учні місцевої школи підготували для земляків та гостей свята чудову концертну програму.

На завершення свята було запалено олімпійський вогонь, який дає старт сільським спортивним іграм 2015 року. Керівники всіх обласних товариств «Колоса» запалили символічні факели, які донесуть до своїх спортивних громад, що продовжуватимуть славні надбання та примножуватимуть спортивні досягнення «Колоса».

nocvn56106  nocvn56089 nocvn56090 nocvn56091 nocvn56092 nocvn56093 nocvn56094 nocvn56095 nocvn56096 nocvn56097 nocvn56098 nocvn56099 nocvn56100 nocvn56101 nocvn56102 nocvn56103 nocvn56104 nocvn56105 nocvn56078 nocvn56079 nocvn56080 nocvn56081 nocvn56082 nocvn56083 nocvn56084 nocvn56085 nocvn56086 nocvn56087

 За матеріалами сайту: i-vin.info