Не дивлячись на важкий рік, нагорода  все ж таки доставлена до свого героя! Фахове журі, до складу якого увійшли імениті фотожурналісти, відомі олімпійці та спортивні фахівці, підбило підсумки Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії ще у 2021 році, пороте очікувана нагорода надійшла лише зараз через певні причини.

     Учасниками 15-го за ліком конкурсу, який щороку проводиться НОК України, стали представники 18 областей нашої країни. 95 авторів, серед яких визнані митці і ті, хто лише робить перші кроки у цій цікавій справі, надіслали понад 400 робіт, де відобразили різні сторони спортивного життя – шлях до перемоги, тренерські настанови та підтримку рідних на цьому шляху, миті тріумфу та гіркоту поразок, а також непідробні емоції, що дарує спорт.

     У номінації «фотографи-професіонали» переміг Андрій Апанасенко (Чернігівська область). Друге місце посів Олександр Лесік (Одеська область), третє – Сергій Гомон (Вінниця)

     Вінничанин Сергій Гомон представив на конкурс фотографію на тему велосипедного спорту. Він вже в четвертий раз став лауреатом Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії!

     – Я – фотограф і графічний дизайнер, а також баскетболіст-аматор. Закінчив ВНТУ за спеціальністю «системний інженер». Але любов до творчості привела мене туди, де я зараз. І я готовий ділитися і спілкуватися з громадськістю своїм баченням світу через свої роботи, – розповів Сергій Гомон.

 

                                                                                                     Лана Свєтлова

SHARE