Виконкомом ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» було визначено кращих спортсменів червня, липня та серпня 2022 року! Не дивлячись на важкі часи, спортсмени продовжують прославляти нашу країну, а регіональне відділення НОК України продовжує підтримувати та відзначати кращих атлетів грошовими нагородами, а саме: 5000 гривень отримують дорослі спортсмени, а 3000 гривень – молодь.

     Так, кращим спортсменом червня визнано Майстра спорту України з важкої атлетики Руслана Кожакіна, який посів 6 місце на чемпіонаті Європи в Албанії. Він мав статус ліцензійного відбору на Олімпіаду-2024, що пройде у Парижі (Франція).

     Кращим спортсменом липня став Майстер спорту України Сергій Совко, який посів 3 місце в олімпійській дистанції (слалом екстрим) в Італії (м. Івреа) на Чемпіонаті світу з веслувального слалому серед молоді до 23 років.

     А кращим спортсменом серпня, вже в котре доводячи свою майстерність, виборов Заслужений майстер спорту України Дмитро ДАНИЛЕНКО, який разом із Ігорем Труновим, Іваном Семікиним та Олегом Кухариком став бронзовим призером в чоловічій байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів у Галіфаксі (Канада) на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное.

     Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з високими досягненнями та бажаємо завжди йти до омріяної Перемоги! Переможемо разом!

 

Лана Свєтлова  

SHARE