Сьогодні, 3 грудня, у Вінниці відбулась Асамблея обласного відділення НОК України. Його родзинкою стало вшанування представників територіальних спортивних організацій, які посіли 1 – 6 місця в започаткованому конкурсі по розбудові олімпійського руху. Нагородження за проводили голова відділення НОКУ Павло Хникін, начальник спортуправління ОДА Сергій Чернявський і голова спорткомітету Вінниці Сергій Краєвський. Переможцем в рейтингу стала м. Жмеринка. Друге місце – у м. Хмільника, третє – у Немирівського району. До речі, спортивна організація м. Вінниця участь у конкурсі по розбудові олімпійського руху не брала і надалі не братиме. В обласному центрі проводиться найбільше олімпійських заходів, тому ініціатори рейтингу вирішили, що за перемогу боротимуться саме представники глибинки.

Також грошові премії отримали 9 лауреатів обласних конкурсів спортивної фотографії і спортивних журналістів, а найспортивніші редакції ЗМІ – почесні дипломи.

Про виконану відділенням НОКУ роботу протягом 2015 року прозвітував Павло Хникін. Він звернув увагу на започаткування грошових премій (розміром тисяча гривень) кращим спортсменам місяця в області, а також відновлення газети «Спортивна Вінниччина», яку видає відділення НОК. Кошти також витрачалися на проведення навчально-тренувальних зборів, підтримку спортивних заходів (37 за цей рік), придбання олімпійської продукції і сувенірів, тощо. В найближчих планах – випуску брошури на честь 25-річчя НОК України, в якій буле висвітлено виступи вінничан на Олімпійських іграх. Серед інших досягнень, за словами Павла Хникіна, можна виділити здобуту вінницьким стрільцем Олексієм Денисюком ліцензію на Паралімпійські ігри-2016.

1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 22 центр