29 листопада, у конференц-залі готелю «Франція» відбулася щорічна звітна Асамблеї відділення НОК України у Вінницькій області. Вів засідання голова відділення, дворазовий срібний олімпійських призер Павло Хникін. До президії входили начальник спортуправління ОДА Сергій Чернявський, відповідальний секретар нашого відділення Олександр Олійник і голова відділення НОКУ Івано-Франківської області Мирослав Корбін. Також були присутні легкоатлети-олімпійці Андрій Ковенко і Михайло Книш, рекордсмен світу із важкої атлетики Сергій Дідик, заслужений тренер України із веслування Світлана Сергун, представники обласних федерацій, спортивна громадськість і журналісти.

   Мирослав Корбін зачитав текст привітання учасникам Асамблеї від президента НОК України Сергія Бубки. Серед іншого, у ньому йшлося, що Вінницьке відділення НОКУ входить до п’ятірки кращих в країні за своїми загальними показниками. Попереду минулого року були лише колеги із Дніпропетровська, Києва, Львівської і Донецької областей.

   Звіт Павла Хникіна був цікавим і змістовним. Він розповів про зростання масовості у обласному фестивалі «Олімпійське лелеченя», стипендії кращим спортсменам і премії провідним тренерам регіону. Розповідь супроводжувалася короткими відеосюжетами щодо роботи в районах і обласному центрі. Особливо присутніх зацікавила коротка стрічка про видатну вінницьку плавчиху Марію Гавриш, іменем якої названа вулиця на П’ятничанах у Вінниці.

   Павло Хникін розповів про плани відділення на 2020 рік. Знову буде знята стрічка про одного із легендарних вінницьких спортсменів, збільшена кількість бізнесових партнерів відділення, удосконалено конкурс «Спортсмен року» тощо. Одноголосно робота відділення за 2019 рік була визнана задовільною, після чого перейшли до нагородження лауреатів обласних конкурсів.

   Кращими дитячими тренерами 2019 року стали Андрій Москвін (легка атлетика), Василь Пастернак (велоспорт) і Олександр Ткачов (веслування). Переможцями обласного конкурсу спортивної фотографії у різних номінаціях стали Тетяна Матвіїшена, Михайло і Володимир Шафіри. Кращими спортивними журналістами року виявилися Михайло Шафір і Вікторія Микитюк, першість серед ЗМІ здобули обласне радіо «UA: Українське радіо Вінниця», «Вінницька газета», газети «Місто» та «Вболівальник» і офіційний сайт відділення НОК України у Вінницькій області. До трійки кращих щодо проведення Олімпійського дня увійшли Томашпільський район, Ладижин і Хмільник. Їхнім представникам було вручено сертифікати на закупівлю спортивного інвентарю.

SHARE