Європейські Олімпійські Комітети (ЄОК) оголосили про включення настільного тенісу в програму Європейських ігор Краків-Малопольська-2023 року. Про це поінформував НОК України.

     Таким чином, програма Ігор наразі налічує 18 видів спорту. Відзначається, що для 152 гравців в настільний теніс, які приїдуть до Польщі, Європейські ігри стануть кваліфікаційними змаганнями до олімпійського Парижу-2024.

     «Настільний теніс зарекомендував себе як надзвичайно популярний вид спорту не тільки в Європі, але й у всьому світі. Важливо відзначити, що Європейський союз настільного тенісу (ЄСНТ) поділяє наше бачення майбутнього Ігор. Пропонуючи місця для олімпійських кваліфікацій, ЄСНТ дає найкращим спортсменам Європи ідеальний майданчик, який стане трампліном до Олімпійських ігор 2024 року», – відзначив новообраний президент ЄОК Спірос Капралос.

     Європейські ігри – це головний мультиспортивний захід на континенті для провідних спортсменів, що проводиться кожні чотири роки. До програми Ігор-2023 поряд з настільним тенісом входять: баскетбол 3×3, стрільба з лука, бадмінтон, пляжний гандбол, бокс, веслування на каное, велоспорт, карате, сучасне п’ятиборство, тайський бокс муайтай, падел, стрільба, стрибки з трампліна, спортивне скелелазіння, тхеквондо, текбол і триатлон.

SHARE