9 квітня у Вінниці, в спорткомплексі ВДПУ, фінішував чемпіонат України з волейболу у вищій лізі. В завершальній грі команда з міста над Бугом «Екодім» (тренер – Валерій Копилов) з рахунком 3:0 за партіями розгромила волейболістів Бахмату (Луганська область). І таким чином вона виборола золоті медалі і путівку на до Суперліги! Разом з «екодомовцями» трійку призерів склали колективи Бахмута і Львова.

Тобто наш край у наступному змагальному сезоні представлятимуть два чоловічих волейбольних клуби «Вінниця» та «ЕкоДім», а також жіночий – «Білозгар-Медуніверситет». Що ж, здорова конкуренція ще нікому не завадила. Тим цікавіше буде спостерігати за баталіями на майданчику, коли гратимуть два місцевих клуби.

Цими ж вихідними вдома проводив перші матчі серії за бронзові медалі Суперліги ВК «Вінниця» (тренер – Олександр Бондаренко). В подільському дербі наша команда двічі з однаковим рахунком 3:0 здолала команду «Новатор» з Хмельницького. Через два тижні вона двічі гратиме на виїзді. Для здобуття медалей Суперліги ВК «Вінниця» достатньої здобути лише одну перемогу в трьох матчах.

– Бронзові медалі – це буде велике досягнення для вінницького чоловічого волейболу. Останній раз таку вершину наш клуб підкорював в 1998 році, – сказав голова Вінницької обласної федерації волейболу Микола Чумак.

Президент ВК «Новатор», директор державного підприємства «Новатор» Анатолій Вдовиченко достроково поздоровив ВК «Вінниця» з «бронзою». Він вже не вірить, що його команді вдасться виграти серію до трьох перемог.

– Четверте місце для нас – це вже велике досягнення. Адже ми цього сезону дебютували в Суперлізі. Думаю, наступного року поборемося за «золото» разом з вінничанами, – сказав Анатолій Вдовиченко.екодом 0nCPhQro9Qg 8GsqOXcBOv0 DSC_2103_thumb-1038x576 FlV5gH8Fxhs image-0-02-05-eb257d385d84d5a5db87def16fc26c9d4bc9fad693335f5c2ade8c13a79e6f35-V-1038x576

SHARE