Так висловився про КО «Спорткомплекс «Здоров’я»» заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Піщик на нараді, присвяченій обговоренню проблемних моментів реконструкції об’єкта. Зустріч відбулася 13 лютого за участю заступників голови Вінницької ОДА Олександра Піщика та Наталі Заболотної, начальника управління фізичної культури та спорту ОДА Сергія Чернявського, директора  КО «Спорткомплекс «Здоров’я» Андрія Ковенка, начальника КЗ «Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»» Дмитра Лукавого, заступника директора ДП «Архітектурно-будівельний інжиніринг» Олександра Літлинського, директора ТОВ «БК СТАМ» Михайла Стаднічука, головної спеціалістки КЗ «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Людмили Нецкіної та заступника директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької ОДА Анатолія Доброгодина.

   На початку наради Наталя Заболотна підкреслила головну мету зустрічі, яка полягає у вирішенні всіх питань та виявленні недоліків, пов’язаних із реконструкцією КО «Спорткомплекс «Здоров’я». «За цей час було кілька зустрічей на об’єкті і я хочу, щоб ми сьогодні оглянули всі недоліки, узагальнили картину, що існує на сьогодні», – додала заступник голови ОДА.

   Сергій Чернявський розповів про відповідність вимогам усього спортивного обладнання, а також висловив прохання щодо облаштування спортивного майданчика в озелененій зоні, підкресливши це важливим елементом у тренуваннях та загальній підготовці спортсменів.

   Щодо усунень недоліків висловився Олександр Піщик: «Ті зауваження, які виникають у технічної комісії під час перевірки, потрібно терміново усунути. Необхідно відразу вирішувати питання стосовно вимог до об’єкта та окремих його елементів».

   Обговорили закупку необхідних матеріалів  для демонтажу трибун, на яких глядачі будуть себе комфортно почувати під час відвідувань спортивних заходів. Акцент зробили на тому, що потрібно дотримуватися усіх вимог, без збільшення вартості об’єкта. Звернули увагу також і на систему опалення в залі, про яку вже не вперше порушується питання.

   У зв’язку із порушеннями важливих проблем, Олександр Піщик сказав: «Давайте не думатимемо про те, що буде потім, а зараз вирішувати всі важливі питання. Ми маємо відчувати себе комфортно всюди. На цьому етапі можемо щось змінювати».

   Окрему увагу під час зустрічі приділили проблемі енергопостачання, пов’язану із аварійним станом трансформатора, до якого має бути приєднаний КО «Спорткомплекс «Здоров’я»». Андрій Ковенко сказав, що зараз так і не існує договору із «Вінницяобленерго» на енергопостачання у їхній спортивний комплекс. Олександр Піщик попросив, щоб йому надали усі підготовлені документи для підписання договору і він буде вирішувати це питання на зустрічі із заступником директора «Вінницяобленерго».

   Людмила Нецкіна звернула увагу на ширину двірних отворів у спортивному комплексі: «Деякі із них є вузькими для проходу. Людям з обмеженими фізичними властивостями важко користуватися такими дверима». У зв’язку із цим вирішили перевірити кожний двірний отвір для того, щоб упевнитися чи варто його розширювати.

   Проаналізувавши усі підняті під час наради питання, зробили висновок про те, що необхідно створити комісію, яка б виявила та зафіксувала усі дефекти, щоб негайно їх усунути.

   «Нам дуже важливо, щоб на даному етапі все було виправлено і змінено, якщо це потрібно. КО «Спорткомплекс «Здоров’я»» ми хочемо презентувати як знаковий інклюзивний та багатофункціональний об’єкт», – підсумував Олександр Піщик

Андрій МАКРУШИН  

SHARE