У Вінниці, на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку, 23 квітня відбувся обласний фінал Всеукраїнських змагань «Мамо, тато, я – спортивна сім’я». Змагання організував обласний центр «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України Вінницької області і спонсорів.

На урочистому відкритті спортсменів привітав учасник чотирьох Олімпіад, дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін.

– В цьому змаганні батьки на власному прикладі демонструють дітям, що спорт – це приємно і корисно. Саме в такій атмосфері й можуть зростати майбутні олімпійські чемпіони, – сказав Павло Хникін.

У фестивалі взяли участь 13 команд з різних міст і районів. Кожна складалася з трьох фізкультурників – тата, мами і дитини.

– Наш 9-річний син захоплюється футболом, карате і плавання. Дружина раніше займалася легкою атлетикою. Сподіваємося вдало виступити. Але головне для нас – участь і гарний настрій, – сказав голова родини Роман Гнатишен з Вінниці.

Родини взяли участь в шести цікавих конкурсах: спортивна естафета, флорбол, велодрайв, «Єралаші», «Сила в єдності» і «Єдиний крок».

Перше місце здобула родина Гончарів з Шаргородського району. Вона в червні представлятиме Вінниччину на Всеукраїнському фестивалі «Мамо, тато, я – спортивна сім’я». До трійки призерів також увійшли  родини Шимків (Липовецький район) і Малярів (Томашпільський район).

Жоден з учасників фестивалю не залишився без грамот, подарунків і олімпійських сувенірів. А призери – ще й Кубки та медалі.

фут 005 фут 007 фут 010 фут 015 фут 016 фут 017 фут 019 фут 022 фут 024 фут 027 фут 029 фут 031