22 грудня в залі засідань Вінницької міської ради нагородили кращих спортсменів та тренерів. Церемонію проводили міський голова Сергій Моргунов і голова міськспорткомітету Сергій Краєвський. Серед почесних гостей заходу були голова спортуправління ОДА Сергій Чернявський, голова відділення НОКУ Павло Хникін, бронзовий призер Паралімпіади з дзюдо Микола Левицький, почесний член НОК України Федір Новік і перший заступник голови Вінницької обласної федерації футболу Сергій Ханук.

До списку кращих спортсменів року увійшли веслувальниця Світлана Ахадова, каратист Ігор Гунько, володар ліцензії на Паралімпіаду-2016 з кульової стрільби Олексій Денисюк, стрільці Богдан Кириленко і Світлана Огер, слаломістка Вікторія Добротворська, боксер Іван Козяр, радіоспортсмен і одночасно тренер Сергій Зеленський, велосипедисти Владислав Кремінський і Андрій Чернявський, 10-разовий рекордсмен світу з пауерліфтингу Іван Чупринко, шашкіст Денис Шкатула. Всі вони виступили успішно на чемпіонатах Європи і світу, а більшість навіть здобула там медалі. Найкращі спортсмени і їх тренери отримали Почесні грамоти, флешки і грошові премії в розмірі дві тисячі гривень від міської влади.

А ще 61 спортсмен (переможці і призери Всеукраїнських та міжнародних змагань за підсумками 2-го півріччя) отримали Подяки міської ради і грошові премії в розмірі 500 гривень. За активну участь в міських заходах також відзначили гімнасток з МДЮСШ № 1, шахістів з МДЮСШ № 6 і боксерів з МКДЮСШ «Вінниця».

Міський голова Сергій Моргунов подякував чемпіонам за те, що вони несуть добру славу про Вінницю у всьому світі. І побажав їм нових звершень в 2016 році. Очільник міста також зазначив, що заняття спортом потребують багато зусиль, сили духу і витримки.

Голова міського спорткомітету Сергій Краєвський звернув увагу на значні досягнення вінницьких спортсменів. Недарма цього року одразу шість наших земляків стали майстрами спорту міжнародного класу, а 35 виконали норматив майстра спорту України. Водночас спорткомітет провів майже півтисячі міських фізкультурно-спортивних заходів, в яких взяли участь близько 85 тисяч вінничан. Покращується матеріально-технічна база спортивної галузі. Зроблені поточні ремонти міських ДЮСЩ, оновлено центральний міський стадіон. За рік збудовано сім багатофункціональних та спортивних майданчиків. На баланс МКДЮСШ «Вінниця» передали приміщення по вулиці Келецькій,94-а – там планують облаштувати сучасний спортзал.

IMG_7513 IMG_7565 IMG_7599 IMG_7601 IMG_7602 шах 035 шах 041 шах 043 шах 045 шах 047 шах 050 шах 054 шах 058 шах 060 шах 067 шах 075 шах 076 шах 079 шах 080IMG_7599