Всеукраїнські триденні змагання з велосипедного спорту відбулись на Вінниччині. На відкритий чемпіонат України в парних перегонах зʼїхалися близько 150 найсильніших велосипедистів з різних областей.
     Вінницьку область представляли 7 спортсменів, які набирали дорогоцінні бали та мали змогу пройти ці потужні випробування заради підготовки на Чемпіонати Європи та світу, та спромоглися вибороти друге загальнокомандне місце.
     Відзначилися Олександр Превор та Олександр Сметанюк, які завоювали срібло в парній гонці на 25 км. Також Олександр Превор був другим у груповій гонці на 137 км та виборов бронзу в гонці критеріум.
     – Щоб провести змагання на високому рівні, працювала велика команда однодумців та партнерів. Як директор гонки, хочу особисто подякувати усім, хто долучився до організації спортивного свята на Вінничині. – дав коментар Костянтин Пастернак.
     За оцінкою представників команд, ГСК, спортсменів, глядачів – велосипедні змагання, які проходили у Вінниці, були самі найкращі за організацією за час незалежності України.
                                                                                           Лана Свєтлова
SHARE