nocvn56044

Сьогодні, 15 серпня, у вінницькому спорткомплексі «Колос» відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Змагання були присвячені 120-й річниці започаткування важкої атлетики в Україні. На них завітали почесні гості, серед яких були голова відділення НОК України Вінницької області, дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін; головний спеціаліст управління з питань сім`ї молоді та спорту облдержадміністрації Наталя Конюкова; відомий спортивний письменник голова спортивної асоціації спортивних журналістів тренер з важкої атлетики Іван Лозовський та інші.

В змаганнях взяли участь спортсмени зі Жмеринського, Тульчинського, Липовецького районів та дві збірні Вінниці. Через брак фінансування не змогли приїхати команди Крижопільського і Барського районів.

Переможці визначалися в різних вагових категоріях. Більшість з учасників, серед яких були й жінки, показали свої найкращі результати. Адже чемпіонат області мав статус відбору на чемпіонат країни, який відбудеться з 7 по 12 вересня в місті Городку (Хмельницька область).

– В обласних змаганнях взяли участь практично всі найсильніші важкоатлети Вінниччини. Серед них домінували штангісти Вінниці та Тульчина, які й складуть основу обласної збірної. Зокрема, високі шанси поїхати на чемпіонат України мають Олексій Нагорний, Дмитро Бабич, Андрій Паламар, Олександр Драч, Любов Кураченко, Костянтин Литвинов. А також майстер спорту з Вінниці Богдан Мойсеєв, який не зміг виступити в чемпіонаті області через травму, – розповів Іван Лозовський.

Павло Хникін наголосив, що важка атлетика –перспективний вид спорту, який на Вінниччині має славні традиції.

– Найсильніші молоді штангісти Вінниччини мають гідно наслідувати традиції Анатолія Житецького, і Петра Короля, які в свій час були найкращими на планеті, рекордсменами світу. Важку атлетику за бажання можна культивувати практично в кожному місті та навіть селі. Адже розвиток цього виду спорту не потребує спеціальних приміщень. Відділення НОКУ підтримує важку атлетику на Вінниччині, допомагає в проведенні змагань штангістів, – прокоментував Павло Хникін.

nocvn56054 nocvn56055 nocvn56056 nocvn56057 nocvn56058 nocvn56059 nocvn56048 nocvn56049 nocvn56050 nocvn56051 nocvn56052 nocvn56053 nocvn56045 nocvn56046 nocvn56047