27 грудня в залі засідань Вінницької міської ради відбулося нагородження кращих спортсменів і тренерів міста 2017 року. Присутніх привітав міський голова Сергій Моргунов. Він звернув увагу на збільшення спортивних здобутків у порівнянні з попереднім роком, покращення спортивної інфраструктури. Приміром, в цьому році за рахунок інвестора було побудовано спортивне «ядро» біля шкіл № 30 і № 31. Як подарунок нашим атлетам – у 2018 році на території СК «Інтеграл» розпочинається побудова дуже потрібного Палацу спорту (для волейболу, гандболу, баскетболу) на 2,5 тисячі глядацьких місць. На це по 30 мільйонів гривень виділяють міська влада, обласна влада і держбюджет.

        Нагородження спортсменів проводили Сергій Моргунов і його заступниця Галина Якубович (куратор спорту). Особливі відзнаки і грошові премії розміром 2 тисячі гривень отримала десятка чемпіонів та їхні наставники. Серед них – чемпіонка Всесвітніх ігор з сумо Світлана Тросюк, призери Дефлімпійських ігор з дзюдо Алім Брижак і Антон Слушний, чемпіонка світу зі спортивного орієнтування Катерина Дзема, чемпіонка Європи з легкої атлетики (серед юніорок) Джойс Коба, володар Кубку світу з кульової стрільби Олексій Денисюк. Вшанували подяками й батьків вінницьких спортивних зірок. А 50 переможців і призерів Всеукраїнських і міжнародних змагань у другому півріччі отримали подяки і грошові премії розміром по 500

       Вручили подяки за співпрацю почесним гостям – начальнику управління з фізичної культури та спорту Вінницької ОДА Сергію Чернявському, голові обласного відділення НОКУ Павлу Хникіну, олімпійській чемпіонці з веслування Інні Осипенко-Радомській, бронзовій призерці Олімпіади з веслування Ганні Балабановій та ін.

SHARE