21 грудня Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітав кращих спортсменів міста із їхніми досягненнями. У зв’язку із карантинними обмеженнями захід відбувся в режимі онлайн. Майже 100 кращих спортсменів та їхніх тренерів отримали грамоти, грошові премії та подарунки від Вінницької міської ради, які передали завчасно у дирекції спортзакладів. Там їх роздали чемпіонам.

     Очільник міста Сергій Моргунов зазначив, що приємно зберігати такі традиції – вітати найкращих. А у сьогоднішніх умовах, пов’язаних із пандемією, робити це потрібно безпечно.

     Йшлося про те, що цього року у Вінниці вдалося завершити низку спортивних об’єктів, серед яких будівництво елінгу для другої спортивної школи, ремонти у першій та шостій спортшколах. Облаштували спортивні осередки у рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»: на Старому місті побудували майданчик для занять стрітворкаутом, у мікрорайоні Пирогове – футбольне поле, на території Центрального міського стадіону – волейбольний майданчик.

     Крім того з’явилися сучасні шкільні стадіони біля шкіл №33 та №24, а біля школи-гімназії №2 – спортивне ядро із майданчиками для різних ігрових видів спорту.

     За словами міського голови, на наступний рік  планують завершити стратегічний проєкт – спорткомплекс по вулиці А. Янгеля.

Довідка

     У 2020 році у Вінниці провели 700 загальноміських спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів, навчально-тренувальних зборів та змагань, у яких взяло участь понад 54 тисячі осіб. За високі спортивні досягнення призначено 5 стипендій.

     Загалом у 2020 році спортсмени Вінниці посіли:

– 1543 перших та призових місць на Всеукраїнських змаганнях (чемпіонатах і Кубках України );

58 перших та призових місць на міжнародних змаганнях (чемпіонатах і Кубках Європи і світу).

     Спортсмени міських ДЮСШ вибороли:

730 перших та призових місць на чемпіонатах і Кубках України;

41 перших та призових місця на чемпіонатах і Кубках Європи і світу.

Михайло ШАФІР

SHARE