Голова Відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області Павло Хникін привітав «Кращого спортсмена Вінниччини 2020 року за версією інтернет користувачів» Геннадія Масленнікова – майстра спорту України з боксу, бронзового призера Чемпіонату Європи з боксу серед молоді – та вручив почесну скляну нагороду.

     Спортсмена вдалося «зловити» на пару хвилин між заїздом зі зборів додому, бо зараз в нього дуже щільний графік тренувань:

  –  Чому обрали саме цей важкий вид спорту – бокс?

  –  З дитинства я займався плаванням, а в 9 років батько відвів мене на бокс і мені дуже сподобалось, а зараз я йду до своєї найзаповітнішої мрії стати чемпіоном світу, – пояснив усміхаючись Геннадій.

     Наразі Чемпіонат світу з боксу серед молоді 2021 відбудеться у місті Кельце (Польща) найближчим часом, а саме: з 10 по 24 квітня. На турнір вже зареєструвалася вражаюча кількість країн – 66. Щодо кількості спортсменів, то в ньому візьмуть участь 487 атлетів, серед них – 327 чоловіків і 160 жінки. Цей чемпіонат мав відбутися у 2020 році, але через спалах COVID-19 був перенесений на цей рік. Слід додати, що у змаганнях візьмуть участь боксери 2002–2003 років народження, і чимало нинішніх зірок боксу розпочинали свій шлях у професійному спорті саме з молодіжного чемпіонату світу.

     Бажаємо Геннадію впевнено йти до своєї мети!

SHARE